Stoły do cymbergaja Kup w ratach 0%Sprawdź

Rower leżący magnetycznyHS-030L Rapidturkusowy

Produkt jest niedostępny

Opis

Rower leżący magnetyczny HS-030L Rapid marki Hop-Sport to gwarancja stabilnych i bezpiecznych treningów w domowym zaciszu. Pozioma konstrukcja tego modelu pozwala na odciążenie lędźwiowego odcinka kręgosłupa oraz zapewnia wygodne podparcie dla osób mających problemy z utrzymaniem równowagi na rowerkach pionowych. Regularne treningi na HS-030L Rapid pomogą Ci spalić nadmiar kalorii, wzmocnić mięśnie brzucha, nóg i pośladków oraz poprawić kondycję. System oporu magnetycznego (Flywheel System) o wadze 8 kg zapewnia płynną pracę maszyny. Regulacja oporu w zakresie 8 stopni zezwala na zmianę intensywności ćwiczeń, działając podobnie jak zmiana przerzutek podczas jazdy w terenie. Rower wyposażony jest w funkcjonalne rozwiązania, jak np.: komputer treningowy z pomiarem pulsu, uchwyt na tablet czy czujniki pulsu, które podnoszą komfort użytkowania.

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie i monitoruj efekty! Komputer treningowy wyświetla prędkość, z jaką się poruszasz, dystans, jaki pokonujesz, całkowity dystans, czas treningu, spalone kalorie i tętno. Funkcja SCAN umożliwia podgląd poszczególnych wartości w odstępach czasowych. Dodatkowo, dzięki uchwytowi na tablet lub telefon, podczas treningu możesz oglądać film lub słuchać ulubionej muzyki.

Siedzisko z regulacją w poziomie

Siedzisko z regulacją w poziomie

Duże, wygodne siedzisko z regulacją odległości i ergonomicznym oparciem pozwoli Ci na precyzyjne dopasowanie urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb. Na tym modelu z powodzeniem mogą trenować osoby wysokie, jak i niskiego wzrostu.

Manualna regulacja oporu

Manualna regulacja oporu

Dzięki zastosowaniu płynnej regulacji oporu za pomocą pokrętła, które znajduje w zasięgu ręki ćwiczącego, możesz z łatwością dobrać poziom trudności ćwiczeń do swojego indywidualnego stopnia zaawansowania. Szeroka skala trudności zaspokoi zarówno amatorów, jak i osoby doświadczone w treningu

Dotykowe sensory pulsu

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach siedziska! Wynik pomiaru wyświetla się na wyświetlaczu. Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje tętno. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

Pedały antypoślizgowe

Pedały antypoślizgowe

Trenując na rowerze Rapid nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów w czasie jazdy. Antypoślizgowa powierzchnia oraz paski blokujące będą utrzymywać je cały czas na miejscu.

Dane techniczne

Model - HS-030L Rapid
Przeznaczenie - do użytku domowego
Maksymalna waga użytkownika - 100 kg
Waga urządzenia - 25.5 kg
Wymiary urządzenia - wys. 104 cm / szer. 59,5 cm / dł. 140 cm
Wymiary kartonu - 66 cm / 27 cm / 100 cm
Wymiar siedziska - 37 cm x 49 cm
Wymiar oparcia - 33 cm x 40 cm
Regulacja siedziska w poziomie - 8 cm co 3 cm
Komputer - dystans, prędkość, czas, puls, kalorie, SCAN
Wyświetlacz - LCD
Zasilanie komputera - 2 x AAA
Uchwyt na urządzenie mobilne
Waga magnetycznego systemu oporu - 8 kg
Regulacja oporu - 8 stopniowa, manualna
Odległość siedziska od pedałów - (gdy pedał na dole) max. 76 cm, min. 56 cm
Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi
Antypoślizgowe stabilizatory (w tylnej ramie podstawy)

Krótki opis
Opis

Recenzje (3)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites