Rower magnetyczny leżący HS-060L Pulse Grafitowy

1 148,00 zł 1 198,00 zł
Oszczędzasz 50,00zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Rower poziomy HS-060L Pulse Hop Sport to sposób na skuteczny domowy trening bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Zapewnia stabilność i komfort treningu, a co najważniejsze, daje poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy. Niezwykle istotna dla jakości treningu na rowerze stacjonarnym jest płynność ruchu - w tym modelu Hop Sport gwarantuje ją magnetyczny system oporu o wadze 15 kg

Rower posiada pokrętło do regulacji obciążenia. Masz do wyboru aż 8 poziomów oporu, dlatego możesz przeprowadzać treningi o różnym stopniu trudności, skierowane na osiąganie konkretnych celów. Wyciszona obudowa daje gwarancję, że nie będziesz przeszkadzał pozostałym domownikom. Dzięki czytelnemu i intuicyjnemu w obsłudze komputerowi treningowemu, możesz na bieżąco kontrolować parametry treningu. Dotykowe sensory, umieszczone na uchwytach obok siedziska, umożliwiają pomiar pulsu podczas ćwiczeń.

Ponadto, rower wyposażony jest w rolki transportowe, stopki stabilizujące oraz antypoślizgowe, wyważone pedały, które samoczynnie ustawiają się w pozycji poziomej.

Bezpieczeństwo:

  • Certyfikat CE
  • Zgodność z normami EN 957
  • Zgodność z normami ROHS
Wielofunkcyjny komputer treningowy

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Czytelny komputer LCD wyświetla: czas, prędkość, kalorie, dystans oraz puls. Dzięki funkcji SCAN poszczególne parametry wyświetlane są cyklicznie - to duże ułatwienie, ponieważ bez konieczności przerywania jazdy masz pełną kontrolę nad treningiem. Dodatkowo, uchwyt na tablet lub telefon, umożliwia Ci oglądanie filmu lub słuchanie ulubionej muzyki podczas treningu.

Regulowane siedzisko

Dzięki regulowanej odległości siodełka od pedałów idealnie dopasujesz rower do swojego wzrostu. W HS-060L Pulse siadasz wygodnie na szerokim siodełku z wyprofilowanym oparciem, kładziesz stopy na pedałach wyposażonych w paski stabilnie utrzymujące stopy i zaczynasz trening. Siodełko kształtem przypomina serce, przez co pozwala na swobodne ruchy ud, które jednocześnie nie kolidują z rękami na uchwytach kierownicy.

Regulowane siedzisko
Rolki transportowe

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.  

Dotykowe sensory pulsu

Pamiętaj o swoim sercu! Utrzymanie optymalnego poziomu pulsu to niezwykle istotny element efektywnego treningu. Zmierzysz go w wygodny i prosty sposób dzięki czułym sensorom dotykowym, umieszczonym na uchwytach obok siedziska. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

Dotykowe sensory pulsu
Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi

Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa! Dlatego trenując na tym rowerze nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Antypoślizgowa powierzchnia oraz paski blokujące będą utrzymywać je cały czas na miejscu. Dodatkowo, pedały są wyważone, dzięki czemu nie musisz za każdym razem ustawiać ich w pozycji poziomej – będą robić to samoczynnie!

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Regulacja siodełka
tak
Pomiar pulsu
tak
Waga urządzenia
47 kg
Pedały antypoślizgowe
tak, z paskami blokującymi
Komputer treningowy
tak (czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, SCAN)
Stopki stabilizujące
tak
Rolki transportowe
tak
Uchwyt na tablet
tak
Wymiary kartonu
dł 124,5 x szer 32 x wys 73,5
Wyważone pedały
tak
Wyświetlacz
LCD
Max. waga użytkownika (kg)
130 kg
Rodzaj systemu oporu
magnetyczny
Uchwyt na bidon
tak
Odległość siedziska od pedałów
(gdy pedał na dole) max 87 cm / min 72 cm
Wymiary sprzętu
117,5 wys. / szer.72 cm / dł.156 cm
Model
HS-060L PULSE grafitowy
Waga systemu oporu
15 kg
Wymiary oparcia
36,5 x 41 cm
Regulacja oporu
8-stopniowa, manualna
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (12)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione