Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Rowery treningowe spiningowe

Chcesz znacznie zwiększyć wydolność swojego organizmu, a przy tym skutecznie ujędrnić nogi i pośladki? Trening na rowerze spinningowym, czyli indor cycling, będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Dodatkowo pomoże Ci spalić nadmiar tkanki tłuszczowej oraz pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Dzięki rowerom spinningowym oferowanym w naszym sklepie, indor cycling możesz trenować we własnym domu bez potrzeby wychodzenia do klubu fitness. Sprawdź nasz asortyment i wybierz model dla siebie!

W Hop-Sport znajdziesz rowery przeznaczone do intensywnych treningów cardio, które pomogą Ci zwiększyć Twoją wytrzymałość. Rowery spinningowe cechują się stabilną konstrukcją z oporem mechanicznym i odpowiednio ciężkim kołem zamachowym, zapewniającym płynną pracę sprzętu. Posiadają regulowaną wielopozycyjną kierownicę i siedzisko z regulacją w pionie i w poziomie.  Dotykowe sensory, umieszczone na kierownicy pozwolą Ci zmierzyć swój puls. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy rowery spinningowe posiadające hamulec bezpieczeństwa, dzięki któremu w każdej chwili możesz przerwać jazdę, modele z pedałami MTB, ze stopkami poziomującymi oraz rolkami transportowymi ułatwiającymi przesuwanie sprzętu. Jeśli zależy Ci na możliwości przeprowadzania interaktywnych ćwiczeń z aplikacjami treningowymi, wybierz jeden z modeli wyposażonych w funkcję Bluetooth. Dzięki niej możesz wygodnie sterować treningiem za pomocą tabletu lub smartfona. Zobacz rowery spinningowe w naszym sklepie! Zapraszamy!

Więcej Ukryj

Ulubione