Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Rower spiningowy Indoor Cycling HS-055IC Echo z wolnym biegiem

1 698,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Rower spinningowy Indoor Cycling HS-055 IC Echo marki Hop-Sport to wysokiej jakości sprzęt do uprawiania spinningu w warunkach domowych. Trening na tym sprzęcie pomoże wzmocnić wydolność krążeniowo-oddechową oraz zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować mięśnie ud i łydek. Rower charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz solidnym wykonaniem z profili stalowych. Łańcuchowy system napędowy w połączeniu z mechanicznym systemem hamowania, oparty na 18 kg kole zamachowym, zapewnia bezawaryjną pracę rowerka. Komfort użytkowania podnosi regulowane siedzisko oraz regulowana, wielopozycyjna kierownica. Antypoślizgowe pedały z noskami oraz hamulec bezpieczeństwa zwiększą Twoje bezpieczeństwo podczas treningów.

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie i monitoruj efekty! Komputer treningowy wyświetla prędkość, z jaką się poruszasz, dystans, jaki pokonujesz, czas treningu, ilość spalonych kalorii, puls (pomiar możliwy za pomocą kompatybilnego z rowerkiem bezprzewodowego pasa telemetrycznego HS-P095PR) oraz ilość obrotów na minutę. Dodatkowo, dzięki funkcji SCAN, poszczególne parametry wyświetlane są cyklicznie - to duże ułatwienie, ponieważ bez konieczności przerywania jazdy masz pełną kontrolę nad treningiem.

Kierownica z regulacją w pionie i poziomie

Kierownica z regulacją w pionie i poziomie

Dzięki możliwości regulacji pionowej i poziomej dostosujesz rower do swojej sylwetki. Ergonomiczny kształt kierownicy umożliwia wiele rodzajów uchwytów, co jest w spinningu szczególnie ważne. Kierownica pokryta została miękką, antypoślizgową pianką co zwiększa komfort treningu.

Siedzisko z regulacją w pionie i poziomie

Siedzisko z regulacją w pionie i poziomie

Na tym sprzęcie z powodzeniem mogą pedałować osoby zarówno niskie, jak i wysokie, zapewniając sobie skuteczny, domowy trening. Wygodne, dostosowane do spinningowych treningów siedzisko, możesz precyzyjnie regulować w pionie oraz w poziomie.

Rolki transportowe

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.

Hamulec bezpieczeństwa

Hamulec bezpieczeństwa

Z modelem HS-055IC Echo pedałujesz bezpiecznie! Rower wyposażony jest w hamulec bezpieczeństwa, który znajduje się w zasięgu Twojej ręki – tuż pod kierownicą. Dzięki hamulcowi szybko przerwiesz swój trening, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

Stopki poziomujące

Stopki poziomujące

Umieszczone zarówno w przednim, jak i tylnym stabilizatorze, stopki poziomujące, umożliwiają dopasowanie ustawienia sprzętu do nierównego podłoża.

System oporu magnetycznego i wolnobieg

System oporu magnetycznego i wolnobieg


W rowerze treningowym Echo wykorzystano koło zamachowe o wadze 18 kg. Dzięki niemu urządzenie działa bardzo cicho. Nawet w czasie intensywnych treningów możesz więc słuchać ulubionej muzyki, podcastu lub oglądać film - poniżej wyświetlacza znajduje się uchwyt na telefon lub tablet. Bezpieczeństwo zapewnia tutaj wolnobieg - gdy nagle przestaniesz pedałować, rozpędzone koło zamachowe nadal będzie się obracać "na luzie", aż samo zwolni i w końcu się zatrzyma. Dzięki temu poczujesz się jak na tradycyjnym rowerze, a przy okazji unikasz kontuzji, bo hamowanie nie odbywa się w sposób gwałtowny.

Dane techniczne:

 

 • Producent: Hop-Sport
 • Przeznaczenie: do użytku domowego
 • Instrukcja w j. polskim: tak
 • Koło zamachowe o wadze 18 kg 
 • Wymiary: dł.  122 cm / szer.  50,5 cm / wys.  109 cm
 • Wymiar kartonu: 112 x 22 x 88 cm
 • Minimalna i maksymalna odległość pedała od siedziska: 78 cm-96 cm
 • Minimalna i maksymalna wysokość siedziska od podłoża: 86 cm-103 cm
 • Stopki poziomujące
 • Max. waga użytkownika: 135 kg
 • Komputer treningowy: tak; SCAN, Prędkość, RPM (obroty na minutę), Czas, Dystans, Kalorie, Puls
 • Uchwyt na bidon: tak (Uwaga! Bidon widoczny na zdjęciach nie jest częścią wyposażenia)
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites