Rower spiningowy Indoor Cycling HS-065IC Delta - model 2018

1 598,00 zł
Wysyłka od 0 zł
  • Przedpłata - 0,00 zł
  • Pobranie - 0,00 zł
Produkt jest niedostępny

Opis

Rower Indoor Cycling HS-065IC Delta to wysokiej jakości sprzęt do uprawiania spinningu w warunkach domowych. Trening na rowerze spinningowym pozwoli zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, zwiększyć odporność na stres, wysmuklić mięśnie ud i łydek oraz pomoże w zwalczaniu cellulitu. Ponadto, wpłynie pozytywnie na rozwój wydolności krążeniowo-oddechowej oraz wzmocni kondycję całego organizmu.

Model HS-065IC Delta wyposażony jest w funkcję Bluetooth, która umożliwia interaktywny trening z aplikacją iConsole+ training.

Dzięki zastosowaniu oporu mechanicznego z dociskiem bezpośrednio na 20 kilogramowe koło zamachoweumożliwia wygenerowanie maksymalnie dużego oporu aż do pełnego zatrzymania koła. Rower charakteryzuje się płynną pracą, nowoczesnym designem oraz solidnym wykonaniem z profili stalowych. 

Maszyna wyposażona jest w regulowane w pionie i poziomie siedzisko, kierownicę z regulacją wysokości oraz dotykowe sensory pulsu. Antypoślizgowe pedały z noskami i paskami blokującymi, hamulec oraz stopki poziomujące, wbudowane w tylni stabilizator, zapewniają bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. 

Podążaj za nowościami i korzystaj z bezpłatnej aplikacji iConsole+ training. Połóż swój tablet lub smartfon na specjalnej podkładce i połącz, za pomocą Bluetooth, z aplikacją. Aplikacja umożliwia personalizowanie swojego treningu oraz korzystanie z dodatkowych programów treningowych. Pozwala również na prezentowanie osiąganych wyników w serwisach społecznościowych.

Uwaga: Tablet widoczny na zdjęciach nie jest częścią wyposażenia.

Kierownica z regulacją w pionie

Kierownica z regulacją w pionie

Duża kierownica z regulacją wysokości, pokryta miękką, antypoślizgową pianką, umożliwia Ci jeszcze bardziej komfortowy trening, w pełni dostosowany do Twojej sylwetki. Ergonomiczny kształt kierownicy umożliwia wiele rodzajów uchwytów, co jest szczególnie ważne w spinningu.

Siedzisko z regulacją w pionie i poziomie

Wygodne, dostosowane do spinningowych treningów, siedzisko możesz precyzyjnie regulować w pionie oraz w poziomie. Na tym sprzęcie z powodzeniem mogą trenować osoby zarówno niskie, jak i wysokie, zapewniając sobie skuteczny, domowy trening.

Siedzisko z regulacją w pionie i poziomie
Rolki transportowe

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, że Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.  

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w kierownicy! Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje tętno. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty.

Dotykowe sensory pulsu
Hamulec bezpieczeństwa

Hamulec bezpieczeństwa

Z modelem HS-065IC Delta pedałujesz bezpiecznie! Rower wyposażony jest w hamulec bezpieczeństwa, który znajduje się w zasięgu Twojej ręki – pod kierownicą. Dzięki temu umiejscowieniu, szybko przerwiesz swój trening, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

Aplikacja iConsole+training

Kompatybilność konsoli z rowerami stacjonarnymi i orbitrekami marki Hop-Sport umożliwia sterowanie treningiem za pomocą tabletu lub smartfona, a także jego dopasowanie pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika. Dowiedz się więcej o technologii iConsole+training!

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Pomiar pulsu
tak
Waga urządzenia
48,5 kg
Uchwyt na bidon
tak
System napędowy
paskowy
Stopki stabilizujące
tak
Rolki transportowe
tak
Wysokość siedziska od podłoża
min: 91 cm, max. 110 cm
Hamulec awaryjny
tak
Uchwyt na tablet
tak, z funkcją Bluetooth (zasilany 4 bateriami AA - nie są w zestawie)
Bluetooth
4.0
Regulacja siodełka
pionowa (w zakresie ok 20 cm) /pozioma (w zakresie 7,5 cm)
Max. waga użytkownika (kg)
150 kg
Rodzaj systemu oporu
mechaniczny
Pedały antypoślizgowe
tak, z paskami blokującymi
Waga koła zamachowego
20 kg
Wymiary sprzętu
dł. 125 cm / szer. 54,5 cm / wys. 117,5 cm
Model
HS-065IC Delta
Aplikacje kompatybilne
iConsole+ training
Odległość siedziska od pedałów
(gdy pedał na dole) max. 101 cm, min. 80,5 cm
Regulacja kierownicy
pionowa
Regulacja oporu
płynna, manualna
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (4)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii