Rower elektryczno-magnetyczny HS-005H Host

  • - 32%
1 398,00 zł 948,00 zł
Produkt jest dostępny - Wysyłka w 24h
Darmowa wysyłka

Dostępne wersje (4)

opis

Rower elektryczno-magnetyczny HS-005H HOST to maszyna przeznaczona do regularnego treningu w mieszkaniu lub domowej siłowni. Doskonały dla użytkowników początkujących i zaawansowanych. Jego atuty, takie jak ergonomiczna konstrukcja, niezawodny system oporu oraz nowoczesny komputer gwarantują wysoką skuteczność ćwiczeń.

To nuda zabija motywację do systematycznej aktywności, dlatego ważne jest to, aby treningi były interesujące. Na szczęście z modelem HS-005H HOST, nuda Cię nie dopadnie! Wielofunkcyjny komputer z dotykowym wyświetlaczem LCD oferuje dostęp do wielu programów i funkcji, jak np. Body Fat, HRC, Recovery, dzięki którym skutecznie uatrakcyjnisz swoje ćwiczenia. Dotykowe sensory, umieszczone na uchwytach kierownicy, pozwolą Ci szybko zmierzyć puls podczas treningu.

Magnetyczny system oporu charakteryzuje się płynnym, cichym działaniem. Dzięki elektronicznej regulacji zmiana obciążenia nie zaburza rytmu jazdy. Wszechstronna regulacja siodełka i regulowany kąt nachylenia kierownicy sprawiają, że rower HS-005H HOST jest zawsze idealnie dopasowany do wzrostu osoby ćwiczącej.

Ponadto, rower wyposażony jest w antypoślizgowe pedały z paskami blokującymi, utrzymujące stopę na miejscu, stopki poziomujące, zapewniające stabilność podczas treningu oraz rolki transportowe, ułatwiające przestawianie urządzenia.

Wielofunkcyjny komputer LCD

Wielofunkcyjny komputer LCD

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie! Komputerek umożliwia kontrolę najważniejszych parametrów treningów, jak czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno. Ponadto, dzięki funkcji Recovery, zmierzysz wydolność organizmu, a Body Fat określi poziom tkanki tłuszczowej. Interesujący jest program HRC, sterowany pracą serca. Przez całą jazdę obciążenie będzie dostosowane do Twojego pulsu, aby był jak najbardziej optymalny. 

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.  

Rolki transportowe
Dotykowe sensory pulsu

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach kierownicy! Wynik pomiaru wyświetla się na wyświetlaczu. Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje tętno. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

Siedzisko z regulacją w pionie i w poziomie

Komfort podczas ćwiczeń to podstawa! Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji siedziska w pionie i poziomie, z łatwością dopasujesz je do swojego wzrostu oraz indywidualnych preferencji. Ergonomiczny kształt siedziska i żelowe wypełnienie sprawią, że nawet dłuższy trening na rowerze będzie przyjemny i wygodny

Siedzisko z regulacją w pionie i w poziomie

Dane techniczne

Regulacja siodełka
pion /poziom
Pedały antypoślizgowe
tak, z pasami zabezpieczającymi, wymiar: 12 cm x 10 cm
Wymiary sprzętu
wys. 131,5 cm / szer.46 cm /dł. 89 cm
Pomiar pulsu
tak
Waga urządzenia
22,5 kg
Regulowany kąt kierownicy
tak
Wyświetlacz
LCD
Odległość siedziska od pedałów
(gdy pedał najniżej) max 85 cm/min 61 cm
Komputer treningowy
czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, programy treningowe, funkcja Recovery
Rolki transportowe
tak
Uchwyt na tablet
tak
Max. waga użytkownika (kg)
150 kg
Rodzaj systemu oporu
magnetyczny
Model
HS-005H Host
Regulacja oporu
elektroniczna, 16 poziomów
Przyłącza sieciowe
zasilacz AC/DC
Stopki stabilizujące
tak
Wymiary kartonu
wys. 56.5 cm / szer. 29 cm / dł. 79 cm
Programy treningowe
13 (zdefiniowane, użytkownika, manualny, Body Fat, TARGET H.R., HRC)
Waga systemu oporu
7 kg
Wymiary siedziska
27.5 cm x 25 cm
Instrukcja w j. polskim
tak
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (11)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.