Rower elektryczno-magnetyczny HS-100H Solid Czarny + mata

1 698,00 zł 1 998,00 zł
Oszczędzasz 300,00zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest niedostępny
Dostępne wersje (1)

Opis

Jak poprawić swoją formę nie nadwyrężając stawów, a przy tym zwiedzać świat? Odpowiedź jest jedna: trenując na HS-100H Solid marki Hop Sport, czyli elektryczno-magnetycznym rowerze treningowym, wyposażonym w komputer z funkcją Bluetooth i pomiarem pulsu.

System oporu magnetycznego 14,5 kg daje gwarancję, że trening na tej maszynie nie obciąża kolan, jest całkowicie płynny i bezpieczny, a do tego niewiarygodnie cichy. Rower posiada komfortowe, regulowane w pionie i w poziomie, siedzisko. Dotykowe sensory, umieszczone na uchwytach na ręce, pozwolą Ci szybko sprawdzić swój poziom pulsu. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, w razie potrzeby, wygodnie przemieścisz sprzęt w inne miejsce.

Rower posiada zaawansowany komputer z Bluetooth, obsługujący aplikację treningową iConsole+ training. Aplikacja umożliwia sterowanie ustawieniami komputera z poziomu urządzenia mobilnego, personalizowanie swojego treningu, korzystanie z dodatkowych programów treningowych. Pozwala również na prezentowanie osiąganych wyników w serwisach społecznościowych.

Kupując rower HS-100H Solid, otrzymujesz w zestawie matę ochronną HS-150EM, która skutecznie sprawdzi się pod urządzeniami typu: rowery stacjonarne, trenażery eliptyczne, wioślarze, bieżnie czy ławeczki. Mata doskonale pasuje jako warstwa amortyzująca drgania i izolacja akustyczna w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Dodatkowo, stanowi stabilizację podłoża w przypadku wykonywania intensywnych ćwiczeń. Grubość podkładu - 3 mm, jest wystarczająca, aby zadbać o stan podłogi i ochronić ją przed zarysowaniem oraz zabrudzeniem. Po skończonych ćwiczeniach matę można łatwo zwinąć i schować wraz ze sprzętem.

Dane techniczne maty: dł.: 150 cm, szer.: 68 cm, grub.: 0,3 cm

 

Klasa sprzętu:

  • Klasa sprzętu H - Przeznaczona jest dla sprzętu wykorzystywanego do użytku prywatnego, nie komercyjnego.
Wielofunkcyjny komputer treningowy

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie i monitoruj efekty! Komputerek oferuje 12 zdefiniowanych programów treningowych oraz m.in. program Watt, w którym dowiesz się, jaki wysiłek musisz włożyć w jazdę, aby wytworzyć określoną ilość energii, a także program HRC, sterowany pracą serca. Dzięki funkcjom Recovery i Body Fat, sprawdzisz wydolność swojego organizmu oraz zmierzysz poziom tkanki tłuszczowej.

Rolki transportowe

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce. 

Dotykowe sensory pulsu

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach kierownicy. Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje tętno. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi

Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa! Dlatego trenując na tym rowerze nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Antypoślizgowa powierzchnia oraz paski blokujące będą utrzymywać je cały czas na miejscu.

Aplikacja iConsole+training

Kompatybilność konsoli z rowerami stacjonarnymi i orbitrekami marki Hop-Sport umożliwia sterowanie treningiem za pomocą tabletu lub smartfona, a także jego dopasowanie pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika. Dowiedz się więcej o technologii iConsole+training!

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Uchwyt na bidon
nie
Przyłącza sieciowe
230 V, długość kabla 150 cm
Pedały antypoślizgowe
tak, z paskami blokujacymi
Wymiary sprzętu
dł. 115/ szer. 52/ wys.144,5 cm
Odległość siedziska od kolumny kierownicy
32 - 39 cm
Pomiar pulsu
tak
Waga urządzenia
38 kg
Regulowany kąt kierownicy
nie
Wyświetlacz
LED (11 okien)
Odległość siedziska od pedałów
(gdy pedał najniżej) max. 92 cm/ min. 73 cm
Komputer treningowy
czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, RPM, Recovery, Body Fat, programy treningowe
Rolki transportowe
tak
Uchwyt na tablet
tak
Aplikacje kompatybilne
iConsole+ training
Max. waga użytkownika (kg)
150 kg
Rodzaj systemu oporu
magnetyczny
Model
HS-100H Solid
Regulacja oporu
płynna elektryczno magnetyczna lub sterowana aplikacją iConsole+training
Regulacja siodełka
pionowa/ pozioma
Port USB
tak
Stopki stabilizujące
tak
Wymiary kartonu
wys. 81,5/ szer.28,5/ dł.148 cm
Wysokość siedziska od podłoża
max 105,5 cm / min 88 cm
Programy treningowe
12 zdefiniowanych, dodatkowo programy: manualny, użytkownika, WATT, HRC
Bluetooth
4.0
Waga systemu oporu
14,5 kg
Wymiary siedziska
szer. 28 / głębokość 32 / grubość 8,5 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (4)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione

Usercentrics: jQuery