Rower elektryczno-magnetyczny HS-200H Flex iConsole+training

1 698,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka w 24h

Opis

Rower elektryczno-magnetyczny HS-200H Flex to skuteczny sposób na spalenie nadmiaru kalorii oraz poprawę kondycji, bez nadwyrężenia stawów. Technologia Bluetooth sprawia, że ćwicząc na tym sprzęcie łatwo połączysz trening z rozrywką. Dodatkowo, dzięki czułym sensorom dotykowym umieszczonym w kierownicy, szybko skontrolujesz swoje tętno, a komputer treningowy pozwoli Ci obserwować parametry treningu.

W modelu HS-200H Flex, system oporu magnetycznego o wadze 15 kg, sterowany jest za pomocą hamulca magnetycznego, kontrolowanego przy użyciu komputera. Atutem takiej konstrukcji jest bogaty wachlarz funkcji, płynna zmiana obciążenia bez konieczności odrywania się od treningu oraz niewiarygodnie cicha praca sprzętu.

Rower posiada zaawansowany komputer z Bluetooth, obsługujący aplikację treningową iConsole+ training. Aplikacja umożliwia sterowanie ustawieniami komputera z poziomu urządzenia mobilnego, personalizowanie swojego treningu, korzystanie z dodatkowych programów. Pozwala również na prezentowanie osiąganych wyników w serwisach społecznościowych.

Antypoślizgowe pedały z paskami zabezpieczającymi oraz wygodne, regulowane w pionie i w poziomie, siodełko zapewnią komfort nawet bardzo wysokim użytkownikom. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa wszystkie uchwyty zostały pokryte specjalnym, antypoślizgowym materiałem.

 

Klasy sprzętu:

  • Klasa sprzętu H - Przeznaczona jest dla sprzętu wykorzystywanego do użytku prywatnego, nie komercyjnego.
  • Klasa sprzętu Light Commercial - Przeznaczona jest dla sprzętu wykorzystywanego w hotelach, spa, szkołach, ośrodkach rehabilitacji. Intensywność treningów nie może przekroczyć 28 godzin na tydzień.
 
 
Wielofunkcyjny komputer treningowy

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie! Komputerek oferuje programy treningowe w zależności od stopnia zaawansowania (Beginner, Advance, Sporty) oraz dodatkowe, m.in. program Watt, w którym dowiesz się, jaki wysiłek musisz włożyć w jazdę, aby wytworzyć określoną ilość energii. Dzięki funkcjom Recovery i Body Fat, sprawdzisz wydolność swojego organizmu oraz zmierzysz poziom tkanki tłuszczowej.

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.  

Rolki transportowe
Dotykowe sensory pulsu

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach kierownicy. Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje tętno. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa! Dlatego, trenując na modelu Flex nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Antypoślizgowa powierzchnia oraz paski blokujące będą utrzymywać je cały czas na miejscu.

Pedały antypoślizgowe z paskami blokującymi

Aplikacja iConsole+training

Kompatybilność konsoli z rowerami stacjonarnymi i orbitrekami marki Hop-Sport umożliwia sterowanie treningiem za pomocą tabletu lub smartfona, a także jego dopasowanie pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika. Dowiedz się więcej o technologii iConsole+training!

Rozwiń opis
Zwiń opis

Dane techniczne

Przyłącza sieciowe
230 V, długość kabla 150 cm
Pedały antypoślizgowe
tak, z paskami blokującymi
Wymiary sprzętu
wys.147/ szer. 62 / dł. 117 cm
Odległość siedziska od kolumny kierownicy
48 cm
Pomiar pulsu
tak
Waga urządzenia
46 kg
Regulowany kąt kierownicy
nie
Wyświetlacz
LED (11 okien)
Odległość siedziska od pedałów
(gdy pedał na dole) max. 82 cm/ min. 62 cm
Komputer treningowy
czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, RPM, WATT, programy treningowe, Body Fat, Recovery
Rolki transportowe
tak
Uchwyt na tablet
tak
Aplikacje kompatybilne
iConsole+ training
Max. waga użytkownika (kg)
150 kg
Rodzaj systemu oporu
magnetyczny
Model
HS-200H Flex
Regulacja oporu
płynna, elektroniczna lub sterowana aplikacją iConsole+training
Regulacja siodełka
pion / poziom
Port USB
tak
Stopki stabilizujące
tak
Wymiary kartonu
118 x 81,5 x 27,5 cm
Wysokość siedziska od podłoża
max 96 cm / min 78 cm
Programy treningowe
4 programy Beginner, 4 - Advance, 4 – Sporty, a także program manualny, Cardio, WATT
Bluetooth
4.0
Waga systemu oporu
15 kg
Wymiary siedziska
szer. 25 / głębokość 23 / grubość 8 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (14)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii