Stoły do cymbergaja Kup w ratach 0%Sprawdź

Sauny na podczerwień

Stwórz w swoim domu prawdziwy salon SPA. W Hop-Sport ofercie posiadamy szeroki wybór nowoczesnych saun na podczerwień, które zmieszczą się nawet w niewielkim pomieszczeniu! Nasze sauny są bezpieczne w użyciu i energooszczędne, a ich stylowy design sprawi, że staną się ozdobą Twojego domu. Innowacyjne rozwiązanie oparte na działaniu promienników podczerwieni sprawia, że z tego rodzaju sauny mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Zobacz wszystkie modele saun infrared w Hop-Sport!

Sauna infrared, czyli inaczej sauna na podczerwień to nowoczesne rozwiązanie, oferujące bezpieczny relaks, odprężenie i oczyszczenie organizmu. Tego typu sauna może być zamontowana wewnątrz w domu, umożliwiając Ci stworzenie własnego kąciku SPA dla siebie i najbliższych. Sauna infrared wykorzystuje zainstalowane w kabinie promienniki podczerwieni, które zapewniają skuteczne ogrzewanie ciała, wnikając w głębsze warstwy naskórka. W efekcie, emitowane promieniowanie może przyczynić się do złagodzenia bólów kręgosłupa i ogólnie całego układu kostnego, działa wspomagająco na leczenie chorób skórnych, wykazuje działanie antycellulitowe i odchudzające. Ponadto, seanse w saunie infrared pomagają wzmocnić odporność organizmu, uwalniają od napięć, działając relaksująco i regenerująco.

W sklepie Hop-Sport oferujemy szeroką ofertę saun marki Haakala w zróżnicowanym zakresie cenowym, przeznaczone dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe funkcje zwiększające komfort użytkownika, jak np. jonizator powietrza, możliwość ustawienia terapeutycznych świateł (koloroterapia) sterowanych za pomocą pilota, wygodne panele sterujące, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne LED. Sprawdź naszą ofertę!

Więcej Ukryj
Sortowane: Domyślne

Favorites