Sauna Vantaa IV Premium Kwarcowa

6 298,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 48h
Dostępne wersje (2)

Opis

Sauna Vantaa IV Premium Kwarcowa to czteroosobowa sauna typu infrared, która świetnie sprawdzi się w domowym wnętrzu. Pomoże Ci stworzyć kameralny kącik SPA&WELLNES, w którym zregenerujesz siły witalne i zadbasz o stan swojej skóry. Łatwa w montażu, energooszczędna i stylowa, a przede wszystkim bezpieczna w użytkowaniu – mogą z niej korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w postaci promienników podczerwieni umożliwia szybkie i skuteczne ogrzewanie zarówno górnych, jak i głębszych partii skóry. Model Premium dodatkowo został wyposażony w radio multimedialne z FM/USB/CD/AUX/SD, jonizator powietrza oraz funkcję koloroterapii.

Promienniki podczerwieni

Promienniki podczerwieni

Sauna Vantaa IV Premium Kwarcowa posiada 5 wydajnych promienników kwarcowych i 2 promienniki węglowe, które łącznie generują moc 2100 W. Promienniki kwarcowe emitują szeroki zakres promieniowania podczerwonego (IR-A, IR-B, IR-C), dzięki czemu skutecznie i intensywnie ogrzewają nie tylko górne warstwy skóry, lecz również jej głębsze partie – sięgając aż do tkanki podskórnej. Natomiast promienniki węglowe emitują fale IR-C, ogrzewając naskórek.

Panel sterujący

Panel sterujący

W celu zwiększenia komfortu użytkownika, saunę wyposażono w wewnętrzny panel sterujący, dzięki któremu możesz łatwo i wygodnie zmieniać ustawienia sauny bez konieczności wychodzenia z niej podczas seansu. 

Promieniowanie Infrared

Promieniowanie Infrared

Nowoczesna technologia, wykorzystująca promieniowanie podczerwone (infrared) sprawia, że większość (aż 80%) ciepła wnika w głąb ciała użytkownika, a tylko 20% przenika do pomieszczenia, co znacznie podnosi skuteczność prozdrowotnego działania sauny.

Wysokiej jakości drewno

Wysokiej jakości drewno

Użycie odpowiednio przygotowanego drewna jest gwarancją wytrzymałości i odpowiedniej izolacji kabiny. Dlatego sauny Haakala zostały wykonane z wysokiej jakości drewna jodły kanadyjskiej, co sprawia, że kabina sauny będzie służyć przez lata, zachowując swoje właściwości. 

Radio multimedialne

Radio multimedialne

W środku kabiny zainstalowane jest intuicyjne w obsłudze radio multimedialne z FM/USB/CD/AUX/SD, dzięki czemu podczas seansów w saunie możesz słuchać swojej ulubionej muzyki lub stacji radiowej. 

Zalety sauny na podczerwień:

 • Komfortowa

Panuje w niej niższa temperatura (35-65 stopni Celsjusza) i niski poziom wilgoci - inaczej niż w saunie tradycyjnej, dzięki czemu jest lepiej tolerowana przez osoby starsze i mające problemy z układem krążenia i oddechowym, jak również przez osoby, które nie mogą przebywać w saunach o wysokim stopniu wilgotności.

 • Energooszczędna

Sauna infrared zużywa mniej energii i szybciej się nagrzewa niż sauna tradycyjna, dzięki czemu domowe rachunki za prąd będą dużo niższe.

 • Łatwa w montażu w domowych pomieszczeniach

Sauna infrared może być zamontowana w dowolnym punkcie w każdym pomieszczeniu mieszkalnym i nie wymaga specjalnego systemu wentylacji.

 • Wspomaga działania lecznicze i terapeutyczne

Seans w saunie infrared pomaga oczyścić organizm z obecności niebezpiecznych toksyn i związków chemicznych, jak rtęć, ołów, miedź, kadm, mangan, nadmiar sodu, chlorki, arsen, nikiel, itd. Zwiększa o kilka stopni temperaturę ciała, przez co pobudza naturalną obronę organizmu przed bakteriami, wirusami i innymi drobnoustrojami, z którymi spotykamy się na co dzień. Wspomaga metabolizm i dotlenienie organizmu, zwiększając przepływ krwi i rozszerzając naczynia krwionośne. Ponadto, wpływa regenerująco i ujędrniająco na skórę, wspomaga leczenie chorób skóry, takich jak np. łuszczyca czy trądzik, przywraca prawidłową pracę gruczołów potowych.

 • Wspomaga odchudzanie i walkę z cellulitem

Regularne sesje w saunie wspomagają walkę z nadprogramowymi kilogramami oraz cellulitem, który składa się z tłuszczu, wody oraz toksyn i gromadzi się pod skórą, pocenie się w saunie przyczynia się do rozbicia grudek i usuwania ich. Przy 15-minutowej sesji w saunie można spalić około 600 kalorii, co można porównać do 30 minut joggingu.

 • Zapewnia relaks i odprężenie

Codzienna sesja w saunie doskonale wycisza i redukuje stres, działa relaksująco i odprężająco.

 

Dane techniczne:

 • URZĄDZENIE GRZEWCZE: Promienniki podczerwieni - 7 sztuk
 • RODZAJ PROMIENNIKÓW: Promienniki kwarcowe - 5 paneli i maty węglowe - 2 panele
 • UKŁAD PRĘTÓW Z MOCĄ: 2 x Panel boczny: 300W - maty węglowe, 4 x Panel tył: 300W - kwarcowy, 1 x Panel ławka: 300W - kwarcowy
 • ŁĄCZNA MOC : 2100 W
 • ZUŻYCIE ENERGII : 1,6 kWh - 1,9 kWh
 • NAPIĘCIE ZASILANIA: 230 V
 • TEMPERATURA PRACY: 18*C - 60*C
 • CZAS NAGRZEWANIA : ok. 20 minut
 • ILOŚĆ OSÓB: 4
 • WYMIARY zewnętrzne: 1750 x 1350 x 1900 mm
 • DRZWI: wykonane z 6 mm HARTOWANEGO SZKŁA
 • MULTIMEDIA: radio multimedialne z FM/USB/CD/AUX/SD +pilot

 

Wyposażenie dodatkowe:

 • jonizator powietrza usuwający bakterie wywołujące nieprzyjemny zapach oraz odświeżający powietrze, dzięki jonizatorowi powietrze w saunie będzie zawsze czyste i zdrowe
 • koloroterapia - umożliwia ustawienie relaksacyjnej częstotliwości kolorowych świateł 
 • oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne LED

Kupując saunę na podczerwień w naszym sklepie, otrzymujesz:

 • dowód zakupu
 • gwarancję 24 miesiące
Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Zużycie energii
1,8 kWh - 1,9 kWh
Wyposażenie dodatkowe
Jonizator powietrza, Koloroterapia z pilotem, 2 panele sterujące: zew. i wew., oświetlenie zew. i wew. LED
Wyposażenie
Drzwi z 6 mm hartowanego szkła, Radio multimedialne z FM/USB//CD/AUX/SD + pilot
Wymiary
1750 x 1350 x 1900 mm
Temperatura pracy
18*C - 60*C
Wykonanie
JODŁA KANADYJSKA
Napięcie zasilania
230 V
Czas nagrzewania
Ok. 20 min
Urządzenie grzewcze
Promienniki podczerwieni - 7 sztuk
Układ prętów z mocą
2 x PANEL BOCZNY: każdy po 300W, 4 x PANEL TYŁ: każdy po 350W, 1 x PANEL ŁAWKA: 350W
Rodzaj promienników
Promienniki kwarcowe - 5 paneli, węglowe - 2 panele
Typ sauny
SAUNA NA PODCZERWIEŃ
Łączna moc
2350 W
Ilość osób
4
Producent
Haakala
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione