Zimowe rabaty - 20zł RABATU na zakupy za minimum 200zł z kodem ZIMA22 Sprawdź

Skakanka Crossfitz aluminiowymi rączkami

51,28 zł 56,98 zł
Oszczędzasz 5,70zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Skakanka Crossfit z aluminiowymi rączkami to jeden z najbardziej rewolucyjnych przyrządów sportowych. Prosty, ale jednocześnie niesamowicie skuteczny. Skakanka znakomicie nadaje się do redukcji tkanki tłuszczowej w talii, biodrach, na udach i łydkach. Pomaga rozwinąć i wzmocnić mięśnie nóg. Poprawia kondycję organizmu oraz wytrzymałość. Skakankę wyposażono w 285 centymetrową linkę o pogrubionej średnicy 3 mm. Linkę osłonięto wytrzymałym na obtarcia materiałem w celu zabezpieczenia jej przed uszkodzeniami.

Metalowe łożyska oraz ograniczniki długości skakanki świadczą o jej solidnym wykonaniu. Podwójny system łożysk zapewnia szybką i sprawną pracę. Innowacyjne rozwiązania w konstrukcji pozwalają na wykonanie wielokrotnych obrotów skakanki podczas jednego skoku.

Największym atutem skakanki jest możliwość szybkiej regulacji długości linki w ciągu kilkudziesięciu sekund. Rączki wykonane z aluminium, zapewniają wytrzymałość i trwałość na lata. Kształt rączki gwarantuje komfortowy chwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się podczas treningu.

     
Zalety produktu:

  • Rączki wykonane z aluminium 
  • Skakanka z 285 centymetrową linkę o pogrubionej średnicy 3mm
  • Metalowy ogranicznik umożliwia precyzyjne dopasowanie długości skakanki do swoich indywidualnych potrzeb
  • Podwójny system łożysk

 

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (4)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione