Zimowe rabaty - 20zł RABATU na zakupy za minimum 200zł z kodem ZIMA22 Sprawdź

Skakanka plastikowaniebieska

25,98 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (2)

Opis

Skakanka już dawno przestała kojarzyć się z dziecięcymi zabawami, obecnie jest to najprostszy i najdoskonalszy przyrząd treningowy. Dzięki skakance możesz wykonać intensywny trening cardio, zrzucić nadprogramowe kilogramy i zbudować kondycję. A to wszystko dzięki lince z uchwytami! Jeśli chcesz sprawdzić, czy ten rodzaj treningu jest dla Ciebie, polecamy model HS-P025JR. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz zabrać ją ze sobą wszędzie.

Zaawansowany trening

Zaawansowany trening

Skakanka jest odpowiednia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Możesz uczyć się na niej odpowiedniej techniki, ale także wykonywać skomplikowane sekwencje skoków. Skakanka będzie też odpowiednie dla starszych dzieci.

Wygodne uchwyty

Wygodne uchwyty

Skakanka marki Hop-Sport wyposażona została w ergonomiczne uchwyty, które zapewniają komfort użytkowania i dobre trzymanie w dłoni, nawet przy intensywnym treningu. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane nie ślizgają się pomimo potu.

Wytrzymała linka

Wytrzymała linka

Skakanka Hop-Sport została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. Wyposażona jest w wytrzymałą linkę i elastyczną linkę. Możesz wykonywać na niej ćwiczenia aerobowe, a także Crossfit.

Dane techniczne:

  •     Producent: Hop-Sport
  •     Linka: PVC
  •     Kolor: niebieska linka, czarne uchwyty
  •     Rączki: Plastik
  •     Długość skakanki: 275 cm

 

 

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (4)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione