Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Skakankaz łożyskami i miękkim uchwytem- czarna

35,98 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (2)

Opis

Skakanka z łożyskami i miękkim uchwytem – czarna HS-P030JR to prosty przyrząd, który pomoże Ci zredukować tkankę tłuszczową, ukształtować mięśnie oraz poprawić kondycję. Ćwiczenia na skakance zaangażują do pracy prawie całe Twoje ciało, od nóg aż po barki i klatką piersiową. Innowacyjna konstrukcja z wykorzystaniem systemu łożysk i metalowej linki pozwala na wykonanie wielokrotnych skoków podczas jednego obrotu skakanki. Dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość szybkiej regulacji długości linki. Z uwagi na niewielkie rozmiary i przystępną cenę, HS-P030JR doskonale sprawdzi się w domowej siłowni.

Skakanka dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: z czerwonymi lub czarnymi rączkami.

Wygodne uchwyty

Wygodne uchwyty

Specjalnie wyprofilowany kształt rączki w modelu HS-P030JR sprawia, że nadgarstki nie męczą się podczas treningu. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega wyślizgiwaniu uchwytów z dłoni się podczas nawet najbardziej intensywnych treningów.

System łożysk

System łożysk

Konstrukcja skakanki HS-P030JR została opracowana z myślą o wymagających użytkownikach poszukujących niezawodnego sprzętu, gwarantującego wysoki komfort ćwiczeń. Dzięki zastosowanym w tym modelu łożyskach, praca skakanki jest szybka i sprawna, a Twój trening przynosi jeszcze lepsze efekty.

Metalowa, regulowana linka

Metalowa, regulowana linka

Metalową linkę o dł. 300 cm i średnicy 2,5 cm osłonięto wytrzymałym na obtarcia materiałem. Przemyślana budowa umożliwia płynną regulację długości linki w ciągu kilkudziesięciu sekund! W odróżnieniu od skakanek z linką z PVC, modele z metalową linką są cięższe i pozwalają uzyskać szybsze tempo obrotów, umożliwiając przez to bardziej intensywne i różnorodne ćwiczenia. Są szczególnie polecane dla osób trenujących crossfit, sztuki walki oraz do zaawansowanego treningu wzmacniającego. 

Dane techniczne

·       Model: HS-P030JR

·       Kolor: czarny

·       Waga: 145 g

·       Długość linki: 300 cm

·       Średnica linki: 2,5 mm

·       Długość uchwytu: całkowita 16 cm, dł. części chwytnej 14 cm

·       Średnica uchwytu: 2,7 cm

·       Materiał: lina metalowa, uchwyty PP

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (1)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites