Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Steppery

Stepper pozwoli Ci z łatwością i minimalnym wysiłkiem poprawić wygląd Twojej sylwetki. Ćwiczenia na tym urządzeniu doskonale wzmocnią i ukształtują mięśnie łydek, ud oraz pośladków. 

Dodatkowo, mechanizm skrętny umożliwi wysmuklenie bioder i brzucha. Ze stepperem zbędne kilogramy nie mają szans. Jeśli chcesz zadbać również o ramiona i klatkę piersiową, zdecyduj się na stepper z linkami, dostępny w naszym sklepie. 

W Hop-Sport znajdziesz szeroki wybór stepperów skrętnych z linkami oraz regulacją oporu, w różnych kolorach, steppery z ramionami, a także z kolumną. Stepper skrętny od klasycznego steppera różni się mechanizmem działania. W klasycznym, nogi wykonują ruch podobny do marszu, ale jedynie w płaszczyźnie góra-dół. W skrętnym zaś pedały rozchodzą się na boki, a Ty wykonujesz ruchy boczne skrętne. Przynosi to efekt podobny do jazdy na rolkach lub łyżwach. Dzięki temu, prócz modelowania mięśni nóg i pośladków, na stepperze skrętnym możesz kształtować także biodra i brzuch.

Jeśli dodatkowo, wybierzesz stepper wyposażony w linki, to masz zapewniony całościowy trening sylwetki! Dzięki nim, nie będziesz potrzebować ćwiczeń z hantlami, aby wyrzeźbić piękne i zgrabne ramiona. Plusem steppera jest to, że w porównaniu do innych sprzętów, zabiera bardzo mało miejsca. Może stać się podstawą Twojego mini kącika fitness. Oferowane przez nas steppery posiadają regulację wysokości pedałów, komputerek monitorujący najważniejsze funkcje. Cechują się solidną budową i działają bardzo cicho, dlatego możesz na nich ćwiczyć, nawet gdy inni domownicy odpoczywają.

Sprawdź steppery w Hop-Sport i wybierz model odpowiedni dla swoich potrzeb!

Więcej Ukryj

Ulubione