Informacja na temat czasu wysyłki Zestawów kulturystycznychWięcej

Stojak na obciążenie, hantle i gryfyHS-1008A

268,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest niedostępny

Opis

Stojak na obciążenia, hantle i gryfy HS-1008A

Szukasz odpowiedniego rozwiązania na przechowywanie swoich akcesoriów do ćwiczeń siłowych? Stojak marki Hop-Sport to funkcjonalny produkt, dzięki któremu wszystkie swoje gryfy, hantle i obciążenia umieścisz w jednym miejscu. Tym, co wyróżnia model HS-1008A spośród wielu dostępnych na rynku jest wytrzymałość, która wynosi aż 300 kg!

Ze stojakiem Hop-Sport nie musisz obawiać się o stan swoich podłóg. Produkt został wyposażony w stopki ochronne z tworzywa sztucznego, które skutecznie zabezpieczą podłoże przed zarysowaniami i zapobiegną przesuwaniu się stojaka.

Decydując się na zakup modelu HS-1008A, otrzymasz komplet narzędzi do samodzielnego montażu - klucze w rozmiarach 13 oraz 17. Niczego więcej nie potrzebujesz, aby złożyć stojak i jak najszybciej wykorzystać go w swojej domowej siłowni.

Uwaga – gryfy, hantle i obciążenia widoczne na zdjęciach nie są dołączone do produktu.

Wyjątkowa wytrzymałość

Wyjątkowa wytrzymałość

Jesteś posiadaczem sporej ilości gryfów, hantli i obciążeń? Teraz bez problemu pomieścisz je wszystkie na stojaku HS-1008A. Ten model został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jego mocna konstrukcja z profili o wymiarach 40 x 40 mm zapewnia mu odpowiednią stabilność i sprawia, że utrzyma on bez problemu aż 300 kg. Uporządkuj swoje akcesoria i ciesz się bezpiecznym treningiem razem z Hop-Sport!

Pręty z gumowymi ogranicznikami

Z Hop-Sport ćwiczysz komfortowo! W modelu HS-1008A masz do dyspozycji cztery pręty, na które możesz odłożyć obciążenia. Każdy z prętów ma długość 20 cm i średnicę 25 mm. Dodatkowo, każdy z nich wyposażony jest w gumowe ograniczniki, dzięki którym odkładane przez Ciebie obciążenia nie będą obijać się o trzon stojaka. 

Pręty z gumowymi ogranicznikami
Półka na hantle

Półka na hantle

Nie wyobrażasz sobie treningu bez hantli? Dzięki stojakowi HS-1008A zapewnisz sobie miejsce na ich wygodne przechowywanie. Umieszczona na dole stojaka, specjalnie zaprojektowana półka, pomieści dwie hantle o minimalnie 12 centymetrowej długości rękojeści.

Miejsce na gryfy

Stojak HS-1008A posiada 3 schowki (uchwyty) na gryfy, każdy o średnicy 30 mm. Wygodny dostęp do gryfów sprawia, że możesz je wykorzystać podczas treningu, kiedy tylko potrzebujesz. 

Miejsce na gryfy
Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Waga
10,2 kg
Uchwyty na gryfy
3 sztuki, średnica 30 mm
Długość
46 cm
Ilość prętów na obciążenia
4 sztuki,
Szerokość
84 cm
Półka na hantle
miejsce na 2 hantle o min 12 cm dł. części chwytnej
Profile konstrukcyjne
40 x 40 mm
Wymiary prętów na obciążenia
średnica 25 mm, dł. 20 cm, rozstaw prętów 36 cm
Maksymalne obciążenie
300 kg
Model
HS-1008A
Wysokość
66 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (5)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione

Usercentrics: jQuery