Stojak na obciążenie, hantle i gryfy HS-1008A

209,00 zł
Zmień ilość
Wysyłka od 0 zł
  • Przedpłata - 0,00 zł
  • Pobranie - 0,00 zł
Produkt jest dostępny - Wysyłka w 24h

Opis

Stojak na obciążenia, hantle i gryfy HS-1008A

Szukasz odpowiedniego rozwiązania na przechowywanie swoich akcesoriów do ćwiczeń siłowych? Stojak marki Hop-Sport to funkcjonalny produkt, dzięki któremu wszystkie swoje gryfy, hantle i obciążenia umieścisz w jednym miejscu. Tym, co wyróżnia model HS-1008A spośród wielu dostępnych na rynku jest wytrzymałość, która wynosi aż 300 kg!

Ze stojakiem Hop-Sport nie musisz obawiać się o stan swoich podłóg. Produkt został wyposażony w stopki ochronne z tworzywa sztucznego, które skutecznie zabezpieczą podłoże przed zarysowaniami i zapobiegną przesuwaniu się stojaka.

Decydując się na zakup modelu HS-1008A, otrzymasz komplet narzędzi do samodzielnego montażu - klucze w rozmiarach 13 oraz 17. Niczego więcej nie potrzebujesz, aby złożyć stojak i jak najszybciej wykorzystać go w swojej domowej siłowni.

Uwaga – gryfy, hantle i obciążenia widoczne na zdjęciach nie są dołączone do produktu.

Wyjątkowa wytrzymałość

Wyjątkowa wytrzymałość

Jesteś posiadaczem sporej ilości gryfów, hantli i obciążeń? Teraz bez problemu pomieścisz je wszystkie na stojaku HS-1008A. Ten model został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jego mocna konstrukcja z profili o wymiarach 40 x 40 mm zapewnia mu odpowiednią stabilność i sprawia, że utrzyma on bez problemu aż 300 kg. Uporządkuj swoje akcesoria i ciesz się bezpiecznym treningiem razem z Hop-Sport!

Pręty z gumowymi ogranicznikami

Z Hop-Sport ćwiczysz komfortowo! W modelu HS-1008A masz do dyspozycji cztery pręty, na które możesz odłożyć obciążenia. Każdy z prętów ma długość 20 cm i średnicę 25 mm. Dodatkowo, każdy z nich wyposażony jest w gumowe ograniczniki, dzięki którym odkładane przez Ciebie obciążenia nie będą obijać się o trzon stojaka. 

Pręty z gumowymi ogranicznikami
Półka na hantle

Półka na hantle

Nie wyobrażasz sobie treningu bez hantli? Dzięki stojakowi HS-1008A zapewnisz sobie miejsce na ich wygodne przechowywanie. Umieszczona na dole stojaka, specjalnie zaprojektowana półka, pomieści dwie hantle o minimalnie 12 centymetrowej długości rękojeści.

Rozwiń opis
Zwiń opis

Dane techniczne

Waga
10,2 kg
Uchwyty na gryfy
3 sztuki, średnica 30 mm
Długość
46 cm
Ilość prętów na obciążenia
4 sztuki,
Szerokość
84 cm
Półka na hantle
miejsce na 2 hantle o min 12 cm dł. części chwytnej
Profile konstrukcyjne
40 x 40 mm
Wymiary prętów na obciążenia
średnica 25 mm, dł. 20 cm, rozstaw prętów 36 cm
Maksymalne obciążenie
300 kg
Model
HS-1008A
Wysokość
66 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (4)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii