Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Stojaki pod sztangęHS-1005Lz asekuracją

358,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Stojaki HS-1005L pod sztangę z asekuracją

Stojaki HS-1005L z regulacją wysokości to uniwersalne narzędzie do domowej siłowni. Dzięki stabilnej konstrukcji i zastosowanych rozwiązaniach, wspomogą Twój trening i zagwarantują bezpieczeństwo podnoszenia ciężarów. Możesz używać ich w zestawie z ławeczką lub samodzielnie.

Stojaki wyposażone są w 7-stopniową regulację wysokości, która umożliwi Ci zróżnicowany trening różnych partii mięśniowych. Dwa poziomy regulacji haków asekuracyjnych (65,7 cm oraz 75,7 cm) pozwolą Ci w pełni dopasować stojaki do swoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, dwa pręty na obciążenia sprawią, że wszystkie niezbędne akcesoria będziesz mieć zawsze pod ręką.  

Mocne profile o wymiarach 40 x 40 mm i 50 x 30 mm oraz trwałe elementy łączące, zapewniają wytrzymałość aż do 250 kg! Do pomalowania stojaków zastosowano technikę proszkową, która gwarantuje równomierne pokrycie całej powierzchni sprzętu oraz najwyższą odporność na czynniki zewnętrzne i rdzę.

Widełki stojaków HS-1005L posiadają specjalne, gumowe nakładki, które tłumią hałas i amortyzują uderzenie podczas odkładania gryfu. Ze stojakami Hop-Sport nie musisz obawiać się o stan swoich podłóg. Produkt został wyposażony w stopki ochronne z tworzywa sztucznego, które skutecznie zabezpieczą podłoże przed zarysowaniami i zapobiegną przesuwaniu się stojaka.

Decydując się na zakup modelu HS-1005L otrzymasz komplet narzędzi do samodzielnego montażu - klucze w rozmiarach 13 oraz 17. Niczego więcej nie potrzebujesz, aby złożyć stojaki i jak najszybciej wykorzystać je w swojej domowej siłowni.

Uwaga – gryfy i obciążenia widoczne na zdjęciach nie są dołączone do produktu.

Wyjątkowa wytrzymałość

Wyjątkowa wytrzymałość

Stojaki HS-1005L zapewnią Ci wytrzymałość, jakiej potrzebujesz! Dzięki zastosowaniu solidnej konstrukcji, bez problemu umieścisz na nich sztangę i obciążenia o maksymalnej wadze 250 kg, a gumowe nakładki na widełki skutecznie stłumią hałas przy odkładaniu gryfu. Ćwicz bezpiecznie razem z Hop-Sport!

Regulacja wysokości

Regulacja wysokości

Zastosowany w stojakach, system regulacji wysokości umożliwi Ci dopasowanie narzędzia do swoich aktualnych wymagań treningowych. Do dyspozycji masz szeroki, siedmiopoziomowy zakres położenia – od 87 do 145 cm. Wysokość stojaków ustawiasz za pomocą pokrętła dociskowego oraz stalowej przetyczki blokującej. 

Stabilna podstawa

Stabilna podstawa

W ćwiczeniach ze sztangą najważniejsza jest stabilność. Odpowiednio dopasowany wymiar podstawy i jej przemyślana konstrukcja to priorytet, który wpływa na Twoje bezpieczeństwo. Dlatego, stojaki HS-1005L wyposażone zostały w podstawę o wymiarach 50 x 41 cm, dzięki czemu nie przesuwają się podczas treningu. 

Pręty na obciążenia

Pręty na obciążenia

Stojaki wyposażone są w pręty o 20 cm długości i 25 mm średnicy, które zapewnią Ci wygodny dostęp do przechowywanych talerzy. Dzięki amortyzującym, gumowym nakładkom, umieszczonym u podstawy prętów, nie musisz obawiać się o hałas i uszkodzenia obciążeń podczas ich odkładania.  

Dane techniczne:

  • Producent: Hop-Sport
  • Model: HS-1005L
  • Instrukcja w języku polskim
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Waga brutto: 2 x 7 kg
  • Wymiary podstawy: 50 x 41 cm
  • Konstrukcja: stalowa, malowanie proszkowe
  • Profile konstrukcyjne: 40x40 mm
  • Regulowana wysokość: min. 87 cm - max. 145 cm
  • Maksymalne obciążenie: 250 kg
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites