Informacja na temat czasu wysyłki Zestawów kulturystycznychWięcej

Stojaki wielopoziomoweHS-1008L pod sztangę

488,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Stojak wielopoziomowy HS-1008L pod sztangę

Potrzebujesz skutecznej asekuracji podczas treningu? Wypróbuj możliwości stojaka wielopoziomowego HS-1008L z regulacją wysokości! Zastosowane w nim rozwiązania, pozwolą Ci się skupić na wykonywaniu ćwiczeń bez obawy o swoje bezpieczeństwo.

Mocne profile o wymiarach 40 x 40 mm oraz grube blachy, łączące poszczególne elementy, zapewniają jeszcze większą stabilność. Zastosowanie techniki proszkowej gwarantuje dokładne pokrycie metalowych powierzchni. Dodatkowo, stojak posiada dwa boczne pręty, na których możesz przechowywać obciążenia do sztangi.

Ze stojakiem Hop-Sport nie musisz obawiać się o stan swoich podłóg. Produkt został wyposażony w stopki ochronne z tworzywa sztucznego, które skutecznie zabezpieczą podłoże przed zarysowaniami i zapobiegną przesuwaniu się stojaka.

Decydując się na zakup modelu HS-1008L, otrzymasz komplet narzędzi do samodzielnego montażu - klucze w rozmiarach 13 oraz 17. Niczego więcej nie potrzebujesz, aby złożyć stojak i jak najszybciej wykorzystać go w swojej domowej siłowni.

Uwaga – gryfy i obciążenia widoczne na zdjęciach nie są dołączone do produktu.

Wyjątkowa wytrzymałość

Wyjątkowa wytrzymałość

Stojak HS-1008L zapewni Ci wytrzymałość, jakiej potrzebujesz. Dzięki zastosowaniu wzmocnionej konstrukcji, bez problemu umieścisz na nim obciążenia o maksymalnej wadze 200 kg. Od teraz akcesoria do domowych treningów masz zawsze pod ręką. Ćwicz bezpiecznie razem z Hop-Sport!

Hakownica z regulacją wysokości

Z Hop-Sport ćwiczysz komfortowo! Dzięki wypalanej z blachy hakownicy, oferującej aż 7 poziomów asekuracji, wygodnie odłożysz sztangę na stojak po wykonanym ćwiczeniu. Dodatkowo, hakownicę możesz zamontować na jednym z dwóch poziomów wysokości. Regulacja w pionie umożliwi Ci dostosowanie stojaka do swoich indywidualnych potrzeb. Zapewni Ci komfort treningu zarówno na stojąco, jak również na leżąco z ławką.

Hakownica z regulacją wysokości
Pręty na obciążenia

Pręty na obciążenia

W modelu HS-1008L masz do dyspozycji dwa pręty o ma długości 20 cm i średnicy 25 mm. Pręty umieszczone są po obu stronach stojaka, dzięki czemu zapewnią Ci wygodny dostęp do przechowywanych obciążeń. Dzięki zastosowaniu gumowych ograniczników, odkładane przez Ciebie obciążenia nie będą obijać się o trzon stojaka. 

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Waga
27,7 kg
Typ stojaków
łączone
Długość
109 cm
Asekuracja
7 poziomów (haki) + 2 poziomy montażu hakownicy (min. 32 cm/max. 163 cm)
Szerokość
107 cm
Profile konstrukcyjne
40 x 40 mm
Maksymalne obciążenie
200 kg
Model
HS-1008L
Wysokość
179 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione

Usercentrics: jQuery