Stojaki wielopoziomowe MH-S104 pod sztangę

409,00 zł
Wysyłka od 20,00 zł / szt.
  • Przedpłata - 20,00 zł / szt.
Produkt jest niedostępny

Opis

Stojaki wielopoziomowe Marbo Sport MH-S104

Stojaki te zapewnią Ci pełną asekurację podczas każdego ćwiczeń: od skosu ujemnego, poprzez wyciskanie na płasko i w skosach dodatnich, ćwiczenia barków aż po przysiady ze sztangą. Dzięki nim będziesz czuł się w 100% bezpiecznie, co pozwoli Ci skoncentrować się tylko i wyłącznie na prawidłowym treningu. W najnowszym modelu stojaków zastosowaliśmy, znane z droższej linii, wypalane z blachy hakownice, które ułatwiają odkładanie sztangi po wykonanej serii ćwiczeń.

Stojaki są w 100% polskim produktem! Dzięki ciągłym inwestycjom w maszyny do formowania blach i profili wyznaczamy nowe standardy na rynku niedrogich sprzętów do użytku domowego. Zastosowane technologie i nowoczesne rozwiązania idą w parze z najlepszą jakością użytych materiałów. Jako jedyni w Polsce produkujemy sprzęt domowy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn sterowanych komputerowo, co zapewnia idealne spasowanie części oraz znacząco podnosi estetykę wykonania.

Dzięki zastosowaniu mocnych profili 40x40 mm oraz grubych blach łączących poszczególne elementy stojaków, gwarantujemy pełną stabilność sprzętu, co przekłada się na bezpieczeństwo Twojego treningu.

 

Parametry techniczne:

Wysokość:

180 cm

Szerokość:

dół - 110 cm góra - 108 cm

Długość:

109 cm

Waga:

28,5 kg

Maksymalne obciążenie:

200 kg

Profil konstrukcyjny:

40 x 40 mm

Asekuracja:

7 poziomów 76 - 163 cm

Wykończenie:

malowanie proszkowe

Zajmowana powierzchnia:

1,19 m2

 

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Producent
Marbo
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione

Usercentrics: jQuery