Informacja na temat czasu wysyłki Zestawów kulturystycznychWięcej

Stojaki wolnostojące pod sztangęHS-1002L

258,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest niedostępny

Opis

Stojaki HS-1002L pod sztangę

Stojaki HS-1002L z regulacją wysokości to solidne narzędzie, zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Ci odpowiednią asekurację podczas ćwiczeń siłowych. Możesz używać ich w zestawie z ławeczką lub samodzielnie.

Zastosowane w nich rozwiązania, pozwolą Ci się skupić na wykonywaniu ćwiczeń bez obawy o swoje bezpieczeństwo. Dzięki siedmiu stopniom regulacji wysokości z łatwością dopasujesz stojaki do swoich indywidualnych potrzeb. Mocne profile o wymiarach 40 x 40 mm i 50 x 30 mm oraz trwałe elementy łączące, zapewniają wytrzymałość aż do 250 kg! Do pomalowania stojaków zastosowano technikę proszkową, która gwarantuje dokładne i trwałe pokrycie całej konstrukcji.

Widełki stojaków HS-1002L posiadają specjalne, gumowe nakładki, które tłumią hałas i amortyzują uderzenie podczas odkładania gryfu. Ze stojakami Hop-Sport nie musisz obawiać się o stan swoich podłóg. Produkt został wyposażony w stopki ochronne z tworzywa sztucznego, które skutecznie zabezpieczą podłoże przed zarysowaniami i zapobiegną przesuwaniu się stojaka.

Decydując się na zakup modelu HS-1002L otrzymasz komplet narzędzi do samodzielnego montażu - klucze w rozmiarach 13 oraz 17. Niczego więcej nie potrzebujesz, aby złożyć stojaki i jak najszybciej wykorzystać je w swojej domowej siłowni.

Uwaga – gryfy i obciążenia widoczne na zdjęciach nie są dołączone do produktu.

Wyjątkowa wytrzymałość

Wyjątkowa wytrzymałość

Stojaki HS-1002L zapewnią Ci wytrzymałość, jakiej potrzebujesz!  Dzięki zastosowaniu solidnej konstrukcji, bez problemu umieścisz na nich sztangę o maksymalnej wadze 250 kg, a gumowe nakładki na widełki stłumią hałas przy odkładaniu gryfu. Ćwicz bezpiecznie razem z Hop-Sport!

Regulacja wysokości

Z Hop-Sport ćwiczysz komfortowo! Zastosowany w stojakach, system regulacji wysokości umożliwi Ci dopasowanie narzędzia do swoich aktualnych wymagań treningowych. Do dyspozycji masz szeroki, siedmiopoziomowy zakres położenia – od 87 do 145 cm. Wysokość stojaków ustawiasz za pomocą pokrętła dociskowego oraz stalowej przetyczki blokującej. 

Regulacja wysokości
Stabilna podstawa

Stabilna podstawa

W ćwiczeniach ze sztangą najważniejsza jest stabilność. Odpowiednio dopasowany wymiar podstawy i jej przemyślana konstrukcja to priorytet, który wpływa na Twoje bezpieczeństwo. Dlatego, stojaki HS-1002L wyposażone zostały w podstawę o wymiarach 50 x 41 cm, dzięki czemu nie przesuwają się podczas treningu. 

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Waga
2 x 6,5 kg
Typ stojaków
oddzielne
Długość
49 cm
Regulowana wysokość stojaków
7 poziomów (87-145 cm)
Ilość prętów na obciążenia
nie
Asekuracja
nie
Szerokość
41 cm
Profile konstrukcyjne
40 x 40 mm
Maksymalne obciążenie
250 kg
Model
HS-1002L
Wysokość
min. 87 cm, maks. 145 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione

Usercentrics: jQuery