Zimowe rabaty - 20zł RABATU na zakupy za minimum 200zł z kodem ZIMA22 Sprawdź

Guma gimnastycznado rozciągania żółta

Produkt jest niedostępny

Opis

Guma gimnastyczna do rozciągania HS-N904GB żółta marki Hop-Sport to akcesorium o uniwersalnym zastosowaniu, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Idealnie sprawdzi się w treningu fitness, jodze, pilatesie czy rozciąganiu. Taśma sprawdzi się też jako dodatek do ćwiczeń siłowych. Ćwiczenia z gumą gimnastyczną wzmacniają i uelastyczniają mięśnie, dzięki czemu trudniej nabawić się kontuzji. Guma może być przydatna przy problemach z kręgosłupem i napięciem obręczy barkowej.

Elastyczna i wytrzymała

Elastyczna i wytrzymała

Guma gimnastyczna marki Hop-Sport została wykonana z przyjemnego i wytrzymałego materiału obszytego mocną i elastyczną nicią. Każdy element gumy jest rozciągliwy. Guma jest odporna na naprężenia - nie musisz się obawiać o jej pęknięcie. Odpowiednio przechowywana i użytkowana posłuży długie lata, nawet przy codziennym użytkowaniu.

Uniwersalność zastosowania

Uniwersalność zastosowania

Guma gimnastyczna daje szerokie możliwości treningowe, jest odpowiednia dla każdego, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Idealnie nadaje się do treningu fitness, jogi, pilatesu, gimnastyki. Można jej używać do ćwiczeń aktywujących przed treningiem, będzie też pomocnym akcesorium w rozciąganiu - np. po treningu siłowym czy bieganiu. Sama w sobie może być używana w treningu siłowym dla początkujących.

Trening wzmacniający

Trening wzmacniający

Każdy ruch to zdrowie. Ekspandery się także w przypadku mniej zaawansowanych użytkowników. Ćwiczenia z gumą wzmacniają koordynację i prowadzą do optymalnego rozwoju kondycji, bez nadmiernego przetrenowania. Podnoszą także wytrzymałość mięśni i całego ciała.

Wielopoziomowa regulacja oporu

Wielopoziomowa regulacja oporu

Guma jest podzielona na 8 mniejszych, równych obwodów. Dzięki takiemu podziałowi łatwo dobrać długość i opór do konkretnego ćwiczenia i predyspozycji ćwiczącego. W zależności od obwodu który uchwycimy, guma będzie miała różny opór, przez co możemy dostosować obciążenie do własnych możliwości. Im mniejszą ilość pętli zastosujemy, tym większy wysiłek trzeba będzie włożyć w ich rozciągnięcie i tym intensywniejszy będzie trening.

Dane techniczne:

  • Producent: Hop-Sport
  • Model: HS-N904GB
  • Materiał: lateks 50%, nylon 30%, poliester 20%
  • Wymiary: 90x4 cm
  • Kolor: czarny, żółty
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

1.Rozciąganie gumy na boki przed klatką piersiową

mięśnie pleców (mięsień czworoboczny), mięsień naramienny- część tylna

 

2. Wykopy nogi w tył z klęku podpartego

mięsień pośladkowy wielki

 

3.Pompki z gumą oporową

mięsień piersiowy większy, mięśnie barków

 

4.Wiosłowanie gumy w opadzie tułowia

mięśnie pleców (mięśnie: prostownik grzbietu, równoległoboczny)

 

5.Uginanie przedramion z pozycji stojącej

mięsień dwugłowy ramienia - biceps

 

6.Prostowanie przedramion zza głowy w pozycji stojącej 

mięsień trójgłowy ramienia

 

7.Monster walk

 głównie mięsień pośladkowy średni

Recenzje (8)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione