Stoły do cymbergaja Kup w ratach 0%Sprawdź

Guma oporowa28-80kgniebieska

85,98 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 48h
Dostępne wersje (6)

Opis

Guma oporowa  28-80 kg niebieska do ćwiczeń to proste narzędzie, dzięki któremu zwiększysz siłę mięśni oraz poprawisz elastyczność stawów. Jej największa zaleta to uniwersalność – z powodzeniem sprawdzi się w różnych rodzajach treningu, od siłowego, przez fitness, po ćwiczenia rehabilitacyjne. Niebieska guma HS-L064RR generuje opór w zakresie od 28 do 80 kg. Polecana jest szczególnie dla osób zaawansowanych, którzy chcą wprowadzić swoje treningi na wyższy poziom. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest bardzo łatwa w transporcie i przechowywaniu.

Progresywne obciążenie

Progresywne obciążenie

Zasada działania taśm oporowych polega na tym, że im mocniej je rozciągasz, tym większy generują opór, który musisz pokonać. Dzięki temu możesz bezpiecznie i z łatwością dopasować obciążenie do etapu treningu, na którym właśnie się znajdujesz. Model HS-L064RR jest w stanie wygenerować opór w zakresie od 28 do 80 kg. Sprawdź również pozostałe modele gum Hop-Sport z innymi zakresami obciążenia i skompletuj swój indywidualny zestaw do domowego treningu wzmacniającego!

Lepsze efekty treningu

Lepsze efekty treningu

Ćwiczenia z zastosowaniem taśm oporowych znacząco zwiększają rezultaty treningów. Pomogą Ci skutecznie wzmocnić mięśnie  (w szczególności kończyn) i ukształtować całą sylwetkę. Opór generowany przez taśmy sprawia, że Twoje mięśnie muszą wykonać jeszcze większą pracę niż podczas zwykłych ćwiczeń bez dodatkowego oporu. Taśmy mogą być stosowane także w rehabilitacji po przebytych urazach kończyn - pozwalają zwiększać ruchomość stawów poprzez ich aktywizowanie i zmuszanie do pokonywania wzrastającego obciążenia.

Wytrzymały lateks

Wytrzymały lateks

Taśma oporowa HS-L064RR wykonana jest z wysokiej jakości 100% lateksu, charakteryzującego się dużą trwałością i wytrzymałością. Po rozciągnięciu wraca do pierwotnego kształtu, nie ulegając odkształceniom. Ponadto, nie wchłania wody, dzięki czemu jest bardzo łatwy w czyszczeniu, zapewniając Ci pełną higienę użytkowania.

Dane techniczne:

  • Model: HS-L064RR
  • Kolor: niebieska
  • Materiał: lateks
  • Długość: 2080 mm
  • Szerokość: 64 mm
  • Grubość: 4,5 mm
  • Waga:  540 g
  • Generowany opór: 28-80 kg
Krótki opis
Opis

Recenzje (3)

Średnia ocena: 4/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites