Zimowe rabaty - 20zł RABATU na zakupy za minimum 200zł z kodem ZIMA22 Sprawdź

Guma oporowa37-109kgpomarańczowa

108,98 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (6)

Opis

Guma oporowa 37-109 kg pomarańczowa to proste narzędzie, dzięki któremu zwiększysz siłę mięśni oraz poprawisz elastyczność stawów. Jej największa zaleta to uniwersalność – z powodzeniem sprawdzi się w różnych rodzajach treningu, od siłowego, przez fitness, po ćwiczenia rehabilitacyjne. Pomarańczowa guma HS-L083RR generuje opór w zakresie od 37 do 109 kg. Polecana jest szczególnie dla osób zaawansowanych, którzy chcą wprowadzić swoje treningi na wyższy poziom. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest bardzo łatwa w transporcie i przechowywaniu.

Progresywne obciążenie

Progresywne obciążenie

Zasada działania taśm oporowych polega na tym, że im mocniej je rozciągasz, tym większy generują opór, który musisz pokonać. Dzięki temu możesz bezpiecznie i z łatwością dopasować obciążenie do etapu treningu, na którym właśnie się znajdujesz. Model HS-L083RR jest w stanie wygenerować opór w zakresie od 37 do 109 kg. Sprawdź również pozostałe modele gum Hop-Sport z innymi zakresami obciążenia i skompletuj swój indywidualny zestaw do domowego treningu wzmacniającego!

Lepsze efekty treningu

Lepsze efekty treningu

Ćwiczenia z zastosowaniem taśm oporowych znacząco zwiększają rezultaty treningów. Pomogą Ci skutecznie wzmocnić mięśnie  (w szczególności kończyn) i ukształtować całą sylwetkę. Opór generowany przez taśmy sprawia, że Twoje mięśnie muszą wykonać jeszcze większą pracę niż podczas zwykłych ćwiczeń bez dodatkowego oporu. Taśmy mogą być stosowane także w rehabilitacji po przebytych urazach kończyn - pozwalają zwiększać ruchomość stawów poprzez ich aktywizowanie i zmuszanie do pokonywania wzrastającego obciążenia.

Wytrzymały lateks

Wytrzymały lateks

Taśma oporowa HS-L083RR wykonana jest z wysokiej jakości 100% lateksu, charakteryzującego się dużą trwałością i wytrzymałością. Po rozciągnięciu wraca do pierwotnego kształtu, nie ulegając odkształceniom. Ponadto, nie wchłania wody, dzięki czemu jest bardzo łatwy w czyszczeniu, zapewniając Ci pełną higienę użytkowania.

 

Chcesz dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonać te i inne ćwiczenia? Koniecznie odwiedź naszego bloga i przeczytaj poradnik Wzmocnij ciało z taśmami oporowymi!

Dane techniczne:

  • Model: HS-L083RR
  • Kolor: pomarańczowa
  • Materiał: lateks
  • Długość: 2080 mm
  • Szerokość: 83 mm
  • Grubość: 4,5 mm
  • Waga:  720 g
  • Generowany opór: 37-109 kg
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

1.Przysiad z gumą na plecach
mięsień czworogłowy uda, mięsień pośladkowy wielki

2.Wyciskanie gumy oporowej nad głowę
mięsień naramienny

3.Wiosłowanie gumy w opadzie tułowia
mięśnie pleców (mięśnie: prostowniki grzbietu, równoległoboczny)

4.Martwy ciąg z gumą oporową
mięsień pośladkowy wielki, mięsień dwugłowy uda, mięsień prostownik grzbietu

5.Uginanie przedramion z pozycji stojącej
mięsień dwugłowy ramienia - biceps

6.Uginanie nóg leżąc przodem 
mięsień dwugłowy uda

7.Pompki z gumą oporową
mięsień piersiowy większy, mięśnie barków

8.Wyciskanie gumy w leżeniu tyłem
mięsień piersiowy większy, mięsień trójgłowy ramienia


*Gumy o większym oporze, mają ograniczone zastosowanie. Jednak świetnie sprawdzą się jako asysta przy próbach podciągania się na drążku.

Recenzje (9)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione