Zimowe rabaty - 20zł RABATU na zakupy za minimum 200zł z kodem ZIMA22 Sprawdź

Kij treningowy składanyz ekspanderami fioletowy

52,98 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (1)

Opis

Kij treningowy składany z ekspanderami HS-T090GS fioletowy marki Hop-Sport to prosty i wszechstronny przyrząd do ćwiczeń - składa się z kija gimnastycznego i przytwierdzonych do niego po obu stronach ekspanderów zakończonych uchwytami. Trening z wykorzystaniem kija pomaga zwiększać zakres ruchu i rozbudować mięśnie. Ćwicząc możesz szybko zmieniać pozycje i dostosować trening do swoich potrzeb.
W czym tkwi sekret popularności kija treningowego? To niewielkie i lekkie urządzenie, które łatwo przetransportujesz. Możesz ćwiczyć z nim na małej powierzchni - w niewielkich salkach, w domu, na balkonie itp. Jest to również urządzenie idealne dla osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji. Polecane dla osób otyłych i w starszym wieku – kij treningowy może ich wesprzeć w rozwijaniu aktywności fizycznej i utrzymaniu zdrowia.

Wszechstronne zastosowanie

Wszechstronne zastosowanie

Szukasz wielofunkcyjnego przyrządu do treningów? Kij treningowy składany z ekspanderami HS-T090GS marki Hop-Sport to odpowiedź na różnorodne potrzeby. Znajdzie zastosowanie w treningu siłowym, ogólnorozwojowym, cardio, ćwiczeniach wzmacniających. Może być używany jako narzędzie wspomagające w rehabilitacji. Pamiętaj jednak, aby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania.

Jakie ćwiczenia możesz wykonywać przy użyciu kija z ekspanderami?

 • Przysiady z wykrokiem;
 • wykroki naprzemienne;
 • ćwiczenia na biceps, triceps, mięśnie naramienne, mięśnie pośladkowe;
 • zestaw treningowy na brzuch.

Ćwiczenia z wykorzystaniem ekspanderów polegają na naciąganiu linek rękami i nogami. Im guma jest elastyczniejsza, tym urządzenie stawia mniejszy opór mięśniom i ćwiczenia są łatwiejsze. Im opór linek jest większy, tym trening staje się intensywniejszy.

Zalety stosowania

Zalety stosowania

Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem kija treningowego poprawiają wydolność, pozwalają zwiększyć masę mięśniową i wyrzeźbić sylwetkę, ale nie tylko. Są to idealne ćwiczenia dla wszystkich, którzy chcą poprawić koordynację ruchową i gibkość, polepszyć ruchomość w stawach i zwiększyć zakres ruchu w ciele. Kij treningowy zapewni ci uatrakcyjnienie standardowego, codziennego treningu.

Profesjonalne wykonanie

Profesjonalne wykonanie

Składa się z drążka o długości 90 cm, na którego końcach znajdują się uchwyty. Drążek jest wykonany ze stali i pokryty przyjemną w dotyku powłoką z pianki EVA. Po obu stronach drążka przymocowane są linki zwane ekspanderami. Uchwyty ekspanderów łatwo trzymają się w dłoni i nie wyślizgują, nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Kij został wykonany z najwyższą starannością, tak aby mógł służyć jak najdłużej.

Dane techniczne:

 • Producent: Hop-Sport
 • Kolor: fioletowy
 • Materiał: stal, pianka EVA, tworzywo elastyczne TPE.
 • Długość kija: 90 cm
 • Długość pianki na kiju: 81 cm
 • Długość ekspandera: 92 cm
 • Waga: 600 g
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

1.Przysiad z kijem na plecach
mięsień pośladkowy wielki, mięśnie czworogłowe uda 

2.Wykroki chodzone
mięśnie czworogłowe uda

3.Wyciskanie kija sprzed klatki piersiowej nad głowę
mięsień piersiowy większy, mięsień trójgłowy ramienia

4.Uginanie przedramion (biceps)
mięsień dwugłowy ramienia (biceps)

5.Wyciskanie kija zza karku nad głowę
mięsień naramienny ( środkowa oraz boczna część), mięsień trójgłowy ramienia

6.Podciąganie kija do brody (z pozycji stojącej)
mięsień naramienny, mięsień czworoboczny 

Recenzje (4)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione