Stoły do cymbergaja Kup w ratach 0%Sprawdź

Zestaw 3 gum oporowych7-39kg

115,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 48h
Dostępne wersje (8)

Opis

Guma (taśma) do ćwiczeń to proste narzędzie, dzięki któremu zwiększysz siłę mięśni oraz poprawisz elastyczność stawów. Jej największa zaleta to uniwersalność – z powodzeniem sprawdzi się w różnych rodzajach treningu, od siłowego, przez fitness, po ćwiczenia rehabilitacyjne. Ćwicząc z tym zestawem masz możliwość wyboru stopnia oporu w zakresie od 7 do 39 kg. Polecana jest dla amatorów, jak i dla osób zaawansowanych, którzy chcą wprowadzić swoje treningi na wyższy poziom. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest bardzo łatwa w transporcie i przechowywaniu. Zawartość zestawu: guma oporowa 7-16 kg w kolorze czerwonym, guma oporowa 12-30 kg w kolorze czarnym, guma oporowa 16-39 kg w kolorze fioletowym oraz pokrowiec dla wygodnego przechowywania.

Progresywne obciążenie

Progresywne obciążenie

Zasada działania taśm oporowych polega na tym, że im mocniej je rozciągasz, tym większy generują opór, który musisz pokonać. Dzięki temu możesz bezpiecznie i z łatwością dopasować obciążenie do etapu treningu, na którym właśnie się znajdujesz. Zestaw jest w stanie wygenerować opór w zakresie od 7 do 39 kg.

Wytrzymały lateks

Wytrzymały lateks

Taśmy oporowe wykonane są z wysokiej jakości 100% lateksu, charakteryzującego się dużą trwałością i wytrzymałością. Po rozciągnięciu wraca do pierwotnego kształtu, nie ulegając odkształceniom. Ponadto, nie wchłania wody, dzięki czemu jest bardzo łatwy w czyszczeniu, zapewniając Ci pełną higienę użytkowania.

Wygodne przechowywanie

Wygodne przechowywanie

Woreczek na akcesoria 20x30 cm HS-OF020CB producenta Hop-Sport to praktyczne rozwiązanie dla każdego pasjonata fitnessu. Możesz w nim schować mini rollery, piłeczki do masażu pojedyncze lub podwójne, taśmy fitness, skakanki lub inne rzeczy, które będą Ci potrzebne podczas treningu. Wykonanie z wysokiej jakości materiału sprawia, że worek jest wytrzymały na przedarcia. Praktyczne zamknięcie na ściągacz sprawia, że przenoszenie akcesoriów będzie w nim wygodne i bezpieczne.

Dane techniczne

Dane techniczne

    Kolor: czerwony / czarny / fioletowy
    Materiał: lateks
    Długość: 2080 mm / 2080 mm / 2080 mm
    Szerokość: 13 mm / 22 mm / 32mm
    Grubość: 4,5 mm / 4,5 mm / 4,5 mm
    Waga:  106 g / 185 g / 260 g
    Generowany opór: 7-16 kg / 12-30 kg / 16-39 kg

Krótki opis
Opis

Recenzje (5)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites