Stoły do cymbergaja Kup w ratach 0%Sprawdź

Opis

Zestaw taśm oporowych 600x75 mm, HS-L675RL to narzędzie, dzięki któremu poprawisz skuteczność wykonywanych ćwiczeń! Ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że możesz je wykorzystać w różnych rodzajach treningu – od siłowego, przez fitness, po ćwiczenia rehabilitacyjne. Treningi z taśmami pomogą Ci wzmocnić mięśnie i stawy w całym ciele. Polecane są zarówno dla amatorów, jak i dla zaawansowanych. Zestaw HS-L675RL zawiera cztery lateksowe taśmy, które oferują różne poziomy oporu w zakresie od 7 do 15 kg. Ze względu na niewielkie rozmiary, gumy są bardzo łatwe w transporcie i przechowywaniu.

Progresywne obciążenie

Progresywne obciążenie

Zasada działania taśm oporowych polega na tym, że im mocniej je rozciągasz, tym większy generują opór. Dzięki temu możesz z łatwością dopasować obciążenie do etapu treningu, na którym właśnie się znajdujesz. Każda z czterech gum, zawartych w zestawie HS-L675RL, generuje inny zakres obciążenia – zielona 7-9 kg, niebieska 9-11, czerwona 11-13 kg, różowa 13-15 kg.

Lepsze efekty treningu

Lepsze efekty treningu

Ćwiczenia z zastosowaniem taśm oporowych znacząco zwiększają rezultaty treningów. Pomogą Ci skutecznie wzmocnić mięśnie  (w szczególności kończyn) i ukształtować całą sylwetkę. Opór generowany przez taśmy sprawia, że Twoje mięśnie musza wykonać jeszcze większą prace niż podczas zwykłych ćwiczeń bez dodatkowego oporu. Taśmy mogą być stosowane także w rehabilitacji po przebytych urazach kończyn - pozwalają zwiększać ruchomość stawów poprzez ich aktywizowanie i zmuszanie do pokonywania wzrastającego obciążenia.

Wytrzymały lateks

Wytrzymały lateks

Zestaw taśm oporowych HS-L675RL wykonany jest z wysokiej jakości 100% lateksu, charakteryzującego się dużą trwałością i wytrzymałością. Po rozciągnięciu wraca do pierwotnego kształtu, nie ulegając odkształceniom. Ponadto, nie wchłania wody, dzięki czemu jest bardzo łatwy w czyszczeniu, zapewniając Ci pełną higienę użytkowania.

Dane techniczne:

Model: HS-L675RL

Materiał: lateks

Długość: 60cm

Szerokość: 7,5 cm

Generowany opór w poszczególnych taśmach:

zielona 7-9 kg
niebieska 9-11
czerwona 11-13 kg
różowa 13-15 kg

Krótki opis
Opis

Recenzje (3)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites