Stół tenisowy PERFORMANCE 500 INDOOR Niebieski

2 099,00 zł
Produkt jest niedostępny
Wysyłka od 120 zł
 • Przedpłata - 120,00 zł
 • Pobranie - 160,00 zł

opis

Stół Cornilleau 500 INDOOR to Rolls Royce wśród stołów do użytku wewnętrznego do gry amatorskiej. To stół, który łączy w sobie wszelkie największe zalety i atuty stołów marki Cornilleau, czyli niezawodność, bezpieczeństwo, ergonomię, wytrzymałość oraz wyjątkowy design.

Stworzony do intensywnego użytku, 500 INDOOR pozwala na rozegranie niezliczonej ilości meczów z rodziną i przyjaciółmi. Jakość gry jest nieporównywalna z innymi stołami, a doskonałe parametry i właściwości stołu pozwolą Ci na szybkie postępy.

Uchwyt transportowy pozwala na łatwe podniesienie stołu i ominięcie przeszkód takich jak schody czy progi. Umieszczony obok zawodnika podajnik piłek sprawia, że piłeczki są zawsze w zasięgu ręki.

Atest FFTT (French Table Tennis Association) potwierdza, że jest to produkt najwyższej jakości. Stół 500 INDOOR to as wśród stołów do użytku wewnętrznego.

 

Zalety stołu:

 • KÓŁKA Z HAMULCAMI - hamulce zapewniają doskonałą stabilność stołu i komfort w czasie gry oraz bezpieczeństwo w czasie przechowywania stołu
 • STABILNOŚĆ  -  nogi wykonane z trwałego tworzywa ze stalowymi wzmocnieniami zapewniają idealną stabilność stołu a dodatkowo regulacja wysokości nóg dzięki stopkom poziomującym sprawi, że stół dopasuje się do każdej nawierzchni
 • CHOWANA SIATKA - siatka przy zamykaniu stołu automatycznie chowa się pomiędzy blatami, co zapewnia zmniejszenie zajmowanego miejsca i bezpieczeństwo
 • REGULOWANA SIATKA - podwójny system regulacji zapewnia zawsze idealne wyregulowanie siatki - zarówno wysokości, jak i napięcia
 • KIESZEŃ NA RAKIETKI I PIŁKI - funkcjonalne kieszenie na rakietki i piłeczki umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 8 piłeczek
 • PODAJNIK PIŁEK - bardzo praktyczny, usytuowany od strony zawodnika, sprawia, że piłeczka jest zawsze w zasięgu ręki
 • ZABEZPIECZENIE ROGÓW - zabezpieczenie wszystkich rogów gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo dla Twoich dzieci.
 • COMPACT TECHNOLOGY - łatwy i bezpieczny system otwierania i zamykania stołu. Ogranicza ryzyko przewrócenia się stołu oraz ułatwia transport i przechowywania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużej powierzchni.
 • DSI (Double Securite Integree) - podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający zapewnia ekstremalnie łatwe składanie i rozkładanie stołu. 16 punktów zamykających. Stół jest w pełni zabezpieczony podczas gry i w trakcie przechowywania. To najbezpieczniejszy system na rynku!
 • KLASA C - Wszystkie stoły marki Cornilleau są zgodne z europejską normą jakości i bezpieczeństwa dla stołów tenisowych EN-14468-1. Produktu Cornilleau sięgają wyżej, ponad powyższą normę, aby zapewnić ich użytkownikom najwyższą gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Norma wyróżnia 4 klasy: A - stoły mistrzowskie; B - stoły sportowe i szkolne; C - stoły rekreacyjne o wysokiej jakości; D - stoły rekreacyjne.
 • GWARANCJA - wszystkie stoły typu INDOOR (do użytku wewnętrznego) marki Cornilleau objęte są 3-letnią gwarancją. Gwarancja ta dotyczy wszystkich elementów stołu, a więc nie tylko blatu, lecz także elementów ramy. Gwarancja obejmuje deformację, rozwarstwienia, znikanie znaczników na stołach (linii, itp)

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA SPRZĘTU:

 

Dane techniczne

Producent
Cornilleau
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.