Dzień Matki i Dzień Dziecka - rabat na wybrane huśtawki, hamaki, leżaki, trampoliny, piłkarzyki... Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
Sortowane: Domyślne
Trampolina Hop-Sport 12ft (366cm) zielona z siatką zewnętrzną

Trampolina12ft (366cm)zielona z siatką zewnętrzną

(26)
1 168,20 zł 1 298,00 zł
Oszczędzasz 129,80zł
Trampolina Hop-Sport 16ft (488cm) czarno-niebieska z siatką wewnętrzną

Trampolina 16ft (488cm) czarno-niebieska z siatką wewnętrzną

(0)
1 708,20 zł 1 898,00 zł
Oszczędzasz 189,80zł
Trampolina Hop-Sport 16ft (488cm) czarno-zielona z siatką wewnętrzną

Trampolina 16ft (488cm) czarno-zielona z siatką wewnętrzną

(4)
1 708,20 zł 1 898,00 zł
Oszczędzasz 189,80zł

Trampoliny ogrodowe

Trampolina ogrodowa wywoła uśmiech na twarzy Twojej i Twojego dziecka! Nie ma aktywności, która bardziej relaksuje i bawi, niż beztroskie skakanie na sprężystym i wytrzymałym batucie. Trampoliny są już stałym elementem każdego przydomowego ogródka – wiemy o nich niemal wszystko. 

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup, albo chciałbyś zmienić dotychczasową, na „lepszy model” - dobrze trafiłeś! Montaż i eksploatacja są proste. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie podłoże. Wybierz którąś z naszych propozycji i spraw, że Twoi bliscy będą latać wysoko i bezpiecznie.

Trampolina jest świetnym sposobem na uwolnienie nagromadzonej energii u dzieci, odciąga ich od telewizora, komputera. Pozwala aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Same korzyści! Ale trampolina ogrodowa może służyć nie tylko dzieciom. Stanowi bowiem ona doskonały sposób na zachowanie szczupłej sylwetki i poprawę kondycji fizycznej dla dorosłych. Trampolinowe szaleństwa wspaniale dotleniają organizm, wzmacniają mięśnie nóg, poprawiają koordynację i równowagę. Jednak skacząc na trampolinie, należy zawsze pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o dzieci, zabawa na trampolinie zawsze powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Nawet jeśli wydaje nam się, że nasze dziecko zdaje sobie sprawę z zagrożeń, nigdy nie możemy być pewni, że nagle nie zrobi nieumyślnie czegoś, co może zagrodzić jego bezpieczeństwu lub innej osoby.

Zawsze przed rozpoczęciem skoków należy sprawdzić, czy wszystkie mocowania są sprawne, czy nigdzie nie wystaje żadna śruba czy sprężyna. Zakazane jest wskakiwanie na trampolinę i zeskakiwanie z niej. Do schodzenia i wchodzenia służy wyłącznie drabinka. Na trampolinie nie wolno zostawiać żadnych przedmiotów, które mogłyby spowodować potknięcie się podczas skoków, lepiej też przed zabawą zdjąć wszelką biżuterię.

Co do samego skakania na trampolinie, to tak jak podczas każdej aktywności fizycznej, nie należy pić ani jeść. Nawet z pozoru niewinny cukierek lub orzeszek może zaszkodzić i doprowadzić do zachłyśnięcia. Na trampolinie, szczególniej tej w większym rozmiarze, może skakać kilka osób naraz. Jednak dla bezpieczeństwa, najlepiej jeśli w danej chwili skacze jedna osoba. Nie wolno odbijać się od siatki zabezpieczającej. Skoki najlepiej jest wykonywać w centralnym miejscu trampoliny.

Kupuj trampoliny tylko i wyłącznie z certyfikatami, potwierdzającymi ich bezpieczeństwo. Zobacz różne rodzaje trampolin ogrodowych w naszym sklepie i wybierz model dla siebie oraz Twojej rodziny!

Więcej Ukryj

Ulubione