34,99 zł
Produkt jest dostępny - Wysyłka w 24h
Wysyłka od 5 zł
  • Przedpłata - 5,00 zł
  • Pobranie - 10,00 zł

opis

Uchwyty skrętne do pompek pomogą skutecznie wzmocnić muskulaturę ramion, ud i tułowia. Zwiększając intensywność ćwiczeń na górne partie ciała, szybko zbudujesz mocne bicepsy i tricepsy. Uchwyty mają kształt delty, stanowią więc stabilne podparcie i równomiernie rozprowadzają ciężar podczas wykonywania ćwiczeń w wybranej pozycji ciała. Polecane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Wykonanie z metalu sprawia, że są bardziej wytrzymałe od uchwytów plastikowych. Dzięki stabilnym podstawom, uchwyty skrętne nie ślizgają się po podłodze. Są w całości pokryte pianką, co wpływa na zwiększenie komfortu ćwiczeń.

Uchwyty do ćwiczenia pompek minimalizują ucisk dłoni, nadgarstków i łokci podczas wykonywania pompek z wąskim lub szerokim rozstawem oraz poprzecznie do ciała. Zapewniają ochronę stawów przed przeciążeniami, dzięki czemu ćwiczenia są bardziej bezpieczne. Regularne treningi z uchwytami skrętnymi wzmocnią mięśnie ramion, przedramion, barków i pleców, spowodują spadek wagi, poprawią funkcjonowanie stawów kończyn górnych. Ponadto, przyczynią się do wzmocnienia mięśni ud oraz poprawy wytrzymałości całego organizmu.

Dane techniczne

Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (2)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.