Wioślarz magnetyczno-powietrzny HS-070R Rush

  • - 12%
1 298,00 zł 1 148,00 zł
Produkt jest dostępny - Wysyłka w 24h
Darmowa wysyłka

opis

Wioślarz powietrzny Hop Sport Rush HS-070R to doskonała propozycja wielofunkcyjnego urządzenia do wszechstronnego treningu wytrzymałościowego. Trening wioślarski skutecznie wzmacnia mięśnie pleców, barków i nóg oraz zwiększa wydolność organizmu.

Starannie zaprojektowany przy udziale instruktorów fitness, solidnie wykonany, ze wzmocnioną konstrukcją, gwarantuje niezrównaną funkcjonalność, a jednocześnie trwałość i stabilność. Opór generowany podczas treningu wytwarzany jest przez łopatki wirnika, przez co, im większa dynamika ćwiczenia, tym większy jest opór. Dzięki temu, sprzęt nie wymaga częstej konserwacji, a jego praca jest wyjątkowo cicha.

Intensywność ćwiczeń reguluje się przy pomocy śruby blokującej. Użytkownik ma do wyboru aż 8 poziomów obciążenia. Duży wyświetlacz monitoruje najważniejsze parametry treningu: czas treningu, spalone kalorie, skanowanie wszystkich parametrów, podsumowanie treningu.

Urządzenie posiada szerokie podstawy pod stopy z regulowanymi paskami zabezpieczającymi. Dzięki temu wykonywanie ćwiczeń jest komfortowe i dostosowane do indywidualnych preferencji użytkownika. Uchwyty, pokryte specjalną powłoką, zapobiegają ślizganiu się dłoni podczas treningu, dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać kolejne powtórzenia. Anatomicznie ukształtowane, bardzo wygodne siodełko jest powleczone poliuretanem.

Dodatkowe atuty tego modelu to kółka transportowe i mechanizm składania, które pozwalają wygodnie schować sprzęt i zaoszczędzić przestrzeń, gdy wioślarz nie jest w użyciu. 

Sprzęt jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN 957-1/7 klasa HC.

System magnetyczno-powietrzny

System magnetyczno-powietrzny

Wioślarz posiada koło zamachowe oparte na systemie powietrznym. Umożliwia to zmienną oporność oraz wykonywanie płynnych ruchów. Szeroki, 8-stopniowy zakres regulacji oporu pozwoli Ci dopasować poziom trudności treningu do swoich indywidualnych preferencji. 

Szybkie składanie

Chcesz trenować w domu, żeby poprawić swoją kondycję, lecz nie masz zbyt dużo miejsca na sprzęty do ćwiczeń? System szybkiego składania we wioślarzu HS-070R Rush pozwala na łatwe złożenie urządzenia, a tym samym na zaoszczędzenie niezbędnego miejsca w pomieszczeniu. Ponadto, dzięki rolkom transportowym możesz wygodnie przesunąć i schować sprzęt po zakończonym treningu, tak, by nie zabierał miejsca w Twoim salonie.

Szybkie składanie
Czytelny komputerek treningowy

Czytelny komputerek treningowy

Panel sterujący monitoruje następujące parametry:

  • TIME-  czas treningu
  • CAL- spalone kalorie
  • SCAN- skanowanie wszystkich parametrów
  • TOTAL- podsumowanie treningu

Komputer posiada certyfikat СЄ oraz jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS (o ograniczeniu w zawartości materiałów szkodliwych).Bezpieczne podstawy pod stopy

Dzięki regulowanym podstawom pod stopy z antypoślizgową powierzchnią bieżnika i pasem blokującym, możesz mieć pewność, że podczas treningu Twoje stopy nie będą się obsuwać. Trenuj bezpiecznie razem z Hop-Sport!

Bezpieczne podstawy pod stopy

Dane techniczne

Pomiar pulsu
nie
Waga urządzenia
31 kg
Wymiary podstaw pod stopy
szer.13,5 x dł.29,5 cm
Komputer treningowy
tak (czas, kalorie, SCAN, podsumowanie)
Antypoślizgowe podstawy pod stopy
tak, z paskami blokującymi
Rolki transportowe
tak
Przeznaczenie
do użytku domowego
Wymiary urządzenia
wys. 77,5 /szer. 64 /dł.198 cm
Uchwyty na ręce pokryte neoprenem
tak
Składany
tak
Wymiary siodełka
szer. 36 x dł. 25 cm
Rodzaj systemu oporu
magnetyczno-powietrzny
Długość ruchu siodełka
75 cm
Wymiary kartonu
104 x 85 x 28 cm
Instrukcja w j. polskim
tak
Wymiary po złożeniu do pionu
wys. 131,5 cm/ dł. 91 cm /szer. 64 cm
Model
HS-070R Rush
Max. waga użytkownika
130 kg
Regulacja oporu
zakres - 8 stopni
Wyświetlacz
LCD
Regulacja wysokości prowadnicy
nie
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (4)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.

Zapisz się do Newslettera

Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie

Rabat obowiązuje przy zamówieniu powyżej 300zł

* Jeśli chcesz śledzić promocje w sklepie na bieżąco, podaj swój adres e-mail. Obiecujemy, że nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki odbiorczej. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z zapisu do naszego newslettera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj