Worek bokserski 130cm MC-W130|45-FULL z wypełnieniem

199,00 zł
Wysyłka od 25,00 zł / szt.
  • Przedpłata - 25,00 zł / szt.
Produkt jest niedostępny

Opis

Worek bokserski Marbo Sport 130 cm fi45 cm (wypełniony 35 kg) + torpeda MC-W130/45-FULL

Worki wypełnione są oczyszczonymi chemicznie ścinkami tekstyliów, pozbawionymi jakichkolwiek niebezpiecznych elementów metalowych.

Worek o tej wysokości wypełniamy do wagi około 35 kilogramów. Dzięki tym właśnie liczbom jesteśmy w stanie zaoferować Ci tak korzystny transport worka. Jest to masa odpowiadająca większości trenujących, jednak jeśli uważasz, że to zbyt mało, nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze bardziej go dociążyć - w zestawie otrzymasz torpedę, która po napełnieniu suchym piaskiem zwiększa wagę worka o 20 kg. Torpeda ma wymiary 22x55 cm, wykonana z mocnego poliestru 600x600, zamykana jest na suwak dzięki czemu masz 100% pewności że zawartość nie rozzyspie się w środku worka.

Odpowiednio dobrane proporcje gwarantują efektywność treningu by mógł zostać wygodnie uderzony. Po wypełnieniu, worek uzyskuje wysokość 130 cm, a dzięki najlepiej dobranej długości łańcucha, po podwieszeniu do typowej wysokości sufitu, znajduje się na poziomie optymalnym zarówno dla osób bardzo wysokich, jak i tych nieco niższego wzrostu.

Średnica 45 centymetrów gwarantuje zaś odpowiednią wagę worka po jego właściwym wypełnieniu.

Do wyrobu naszych worków używamy najmocniejszej odmiany plawilu - odpornego na przetarcia i rozerwania profesjonalnego materiału, używanego do produkcji wyrobów, które muszą stawić czoła najbardziej ekstremalnym wyzwaniom.

Używamy najnowszej generacji rdzeniowych nici Coats Epic , które łączą zalety wysokiej wytrzymałości na zrywanie z wszechstronnym zastosowaniem i znakomitą wydajnością. Pewność najbardziej precyzyjnego szycia dają wykorzystywane przez nas markowe maszyny Durkopp Adler.

Nasze worki posiadają grube, podwójnie zakładane taśmy mocujące z wielokrotnymi przeszyciami. Końcówka taśmy mocującej została przez nas przeszyta w ten sposób, że jej krawędzie są zabezpieczone przed uszkodzeniami, oberwaniem i wystrzępieniem.

 

Parametry techniczne:

Wysokość worka:

130 cm

Średnica worka:

45 cm

Materiał:

plawil wzmocniony

Nici:

wzmocnione Coats Epic

Suwak:

wzmocniony gr. 10 mm

Przeszycia:

taśmy wzmocnione podwójnie zakładane

Kółka mocujące:

śr. 6cm gr. 6 mm

Łańcuch:

4 x 45 cm gr. 4 mm

Wypełnienie:

ok 20 kg

Torpeda:

śr. 22 cm dł. 55 cm waga wypełnionej +20 kg

 

 

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Producent
Marbo
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione