Worek bokserski 150cm MC-W150|45

109,00 zł
Wysyłka od 25,00 zł / szt.
  • Przedpłata - 25,00 zł / szt.
Produkt jest niedostępny

Opis

Worek bokserski Marbo Sport 150 cm fi45 cm + torpeda MC-W150/45

Do wyrobu worków używany jest najmocniejszej odmiany plawil - odporny na przetarcia i rozerwania profesjonalny materiał, używany do produkcji wyrobów, które muszą stawić czoła najbardziej ekstremalnym wyzwaniom.

Worek otrzymasz pusty, należy samemu go wypełnić. Polecamy do wypełnienia skrawki tekstyliów. Jednak jeśli uważasz, że to zbyt mało, nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze bardziej go dociążyć - w zestawie otrzymasz torpedę która po napełnieniu suchym piaskiem zwiększa wagę worka o 20kg. Torpeda ma wymiary 22x55cm, wykonana z mocnego poliestru 600x600, zamykana jest na suwak dzięki czemu masz 100% pewności że zawartość nie rozzyspie się w środku worka. Na innych aukcjach oferujemy wypełnione worki.

Używamy najnowszej generacji rdzeniowych nici Coats Epic , które łączą zalety wysokiej wytrzymałości na zrywanie z wszechstronnym zastosowaniem i znakomitą wydajnością. Pewność najbardziej precyzyjnego szycia dają wykorzystywane przez nas markowe maszyny Durkopp Adler.

Nasze worki posiadają grube, podwójnie zakładane taśmy mocujące z wielokrotnymi przeszyciami. Końcówka taśmy mocującej została przez nas przeszyta w ten sposób, że jej krawędzie są zabezpieczone przed uszkodzeniami, oberwaniem i wystrzępieniem.

 

Parametry techniczne:

Wysokość worka:

150 cm

Średnica worka:

45 cm

Materiał:

plawil wzmocniony

Nici:

wzmocnione Coats Epic

Suwak:

wzmocniony gr. 10 mm

Przeszycia:

taśmy wzmocnione podwójnie zakładane

Kółka mocujące:

śr. 6cm gr. 6 mm

Łańcuch:

4 x 45 cm gr. 4 mm

Torpeda:

śr. 22 cm dł. 55 cm waga wypełnionej +20 kg

 

 

 

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Producent
Marbo
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione