Zestawy obciążeń

45 produktów

W Hop-Sport oferujemy zestawy składające się z gryfów i krążków o różnej ilości i wadze. Waga obciążeń waha się od 0,5 kilograma do 20 kg, dzięki czemu możesz dobrać stopień obciążenia odpowiedni do stopnia zaawansowania treningu. Zestawy mogą zawierać krążki żeliwne, olimpijskie (czyli żeliwne z gumową powłoką) lub bitumiczne. 

Pierwszy rodzaj wyróżnia sie solidnym wykonaniem i trwałością, nie posiada jednak warstwy ochronnej. Obciążenia olimpijskie cechują się najwyższą ceną, ale również najwyższą trwałością i, dzięki powłoce gumowej, wysokiem komfortem użytkowania. Obciążenia bitumiczne są mniej wytrzymałe, ale za to bardzo komfortowe i bezpieczne w użytkowaniu. Gumowe pokrycie chroni przed uszkodzeniem posadzki w razie upadku krążka. Na korzyść bitumicznych przemawia również przystępna cena.

W Hop-Sport oferujemy szeroki wybór zestawów obciążeń, które umożliwią Ci skuteczny trening ze stopniowym zwiększaniem ciężaru. W skład zestawów wchodzą talerze razem z gryfami. Często do zestawów dodajemy atrakcyjne gratisy. Sprawdź, czy są dodane do wybranego przez Ciebie zestawu obciążeń.

Więcej Ukryj

Sortowane

Filtry

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.

Zapisz się do Newslettera

Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie

Rabat obowiązuje przy zamówieniu powyżej 300zł

* Jeśli chcesz śledzić promocje w sklepie na bieżąco, podaj swój adres e-mail. Obiecujemy, że nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki odbiorczej. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z zapisu do naszego newslettera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj