Zjeżdżalnie ogrodowe

11 produktów

Zjazd na zjeżdżalni ogrodowej to dla najmłodszych niesamowite przeżycie. Teraz możesz zapewnić takie emocje swojemu dziecku codziennie. Oferowane u nas markowe zjeżdżalnie są przeznaczone do zabaw pod gołym niebem. Wykonano je z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Wszystkie nasze zjeżdżalnie posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo, są szybkie i proste w montażu. Ponadto, możesz bardzo szybko zmienić je w ślizgawkę wodną. Wystarczy, że podłączysz do zjeżdżalni węża ogrodowego, czym na pewno sprawisz swemu dziecku ogromną radość. Szczególnie w ciepłe, letnie dni.

 

Wiele osób zastanawia się nad kwestią bezpieczeństwa zjeżdżalni ogrodowych. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasza pociecha będzie bawić na sprzęcie wysokiej jakości, koniecznie przed zakupem należy sprawdzić, czy dana zjeżdżalnia posiada odpowiedni certyfikat. W naszym sklepie masz pewność, że kupujesz produkty bezpieczne – każda z oferowanych w Hop-Sport zjeżdżalni posiada certyfikat GS/TÜV, zgodny z normą EN 71-1. Co konkretnie one oznaczają? Certyfikat GS/TÜV zapewnia, że dany sprzęt był zbadany przez laboratorium TÜV pod kątem zgodności z normami GS. Sprawdza ono brak substancji szkodliwych, bezpieczeństwo, niezawodność. Norma EN 71-1, najogólniej mówiąc, określa wymogi bezpieczeństwa dla zabawek sprzedawanych w UE.

Bardzo ważny jest także materiał, z którego wykonano zjeżdżalnię. Najwyższą jakość pod tym względem zapewnia utwardzony polietylan (HDPE), który jest odporny na odbarwienia powstające pod wpływem słońca. Bezpieczeństwo dziecku zapewnią również ścianki boczne. Zjedżalnie z oferty naszego sklepu posiadają wysokie ścianki, które chronią przed wypadnięciem, umożliwiają dziecku wygodne przytrzymywanie się podczas zjazdu.

Montując zjedżalnię warto zaplanować kwestię podłoża, na którym będzie lądować dziecko po zjeździe. Może to być trawa albo miękka mata, którą położymy na twardej nawierzchni. Pamiętajmy, że twarda kostka brukowa albo kamienista droga w miejscu lądowania naraża nasze dziecko na poważne niebezpieczeństwo.

Jeśli chodzi o dostosowanie długości ślizgu do wieku dziecka to przyjmuje się, że dzieci powyżej roku życia, mogą próbować zjeżdżać na ślizgu o długości 1,2 metra. Dziecko, które ukończyło 2 rok życia może bawić się na zjeżdżalni 2 metrowej. Natomiast na zjeżdżalni o długości 3 m i 2,5 m powinno bawić się dziecko po ukończeniu 3 roku życia. Oczywiście, pod nadzorem osoby dorosłej.

Wybierz zjeżdżalnię dla swojego dziecka z szerokiej oferty Hop-Sport!

Więcej Ukryj

Sortowane

Filtry

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.

Zapisz się do Newslettera

Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie

Rabat obowiązuje przy zamówieniu powyżej 300zł

* Jeśli chcesz śledzić promocje w sklepie na bieżąco, podaj swój adres e-mail. Obiecujemy, że nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki odbiorczej. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z zapisu do naszego newslettera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj