Obciążenia

67 produktów

W Hop-Sport oferujemy obciążenia żeliwne oraz bitumiczne (kompozytowe) wysokiej jakości. Żeliwne obciążenia wyróżniają się dużą wytrzymałością materiału, mniejszymi gabarytami, przez co zajmują mniej miejsca. Nie posiadają jednak warstwy ochronnej, trzeba bardziej uważać przy ich użytkowaniu, by nie porysować przypadkowo podłoża. Obciążenia bitumiczne są mniej trwałe od żeliwnych i cechują się większymi gabarytami, jednak są wygodniejsze i bezpieczniejsze w użytkowaniu – nie uszkodzą tak łatwo posadzki w razie upadku. W Hop-Sport znajdziesz obciążenia o różnej wadze i średnicy, dopasowanej idealnie do średnicy gryfu.  

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy wybrać obciążenia żeliwne, czy bitumiczne. Trzeba przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie – co jest dla mnie najważniejsze? Czy trwałość, wyższa jakość, a przy tym akceptujemy wyższą cenę? Jeśli tak, to wybór powinien paść na obciążenia żeliwne. Najwyższej klasy są obciążenia olimpijskie. Wykonane są one z żeliwa, jednak powleczone są grubą warstwą trwałej gumy. Guma zabezpieczają sprzęt i podłogę podczas upadku oraz tłumi odgłosy. Obciążenia olimpijskie w Hop Sport powleczone są gumą elastyczną, antypoślizgową, pozbawioną nieprzyjemnego zapachu, zapewniającą mocny, bezpieczny chwyt.

Dla osób dopiero zaczynających trening siłowy oraz tych, którzy wykorzystują w swoich treningach obciążenia jedynie okazjonalnie, jako urozmaicenie innych ćwiczeń, polecamy obciążenia kompozytowe. Zapewniają one bezpieczny trening za niższą cenę. Z czasem, gdy chcemy uczynić nasz trening siłowy bardziej profesjonalnym i intensywnym, zawsze można dokupić lub wymienić obciążenia kompozytowe na te z żeliwa.

Sprawdź obciążenia w naszym sklepie i wybierz rodzaj dopasowany do swoich potrzeb.

Więcej Ukryj

Sortowane

Filtry

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.

Zapisz się do Newslettera

Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie

Rabat obowiązuje przy zamówieniu powyżej 300zł

* Jeśli chcesz śledzić promocje w sklepie na bieżąco, podaj swój adres e-mail. Obiecujemy, że nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki odbiorczej. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z zapisu do naszego newslettera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj