Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Wioślarze

Trening na ergometrze, potocznie zwanym wioślarzem, pobudza ponad 90% mięśni całego ciała. Wzmacnia plecy, ramiona i nogi oraz zwiększa wydolność organizmu. Jest to niezawodny sposób na poprawę wyglądu sylwetki oraz spalenie nadmiaru kalorii.

 W Hop-Sport oferujemy szeroki wybór wioślarzy, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Nasze sprzęty posiadają certyfikaty potwierdzające ich niezawodność. Wioślarze mechaniczne charakteryzują się atrakcyjną ceną i prostym sposobem użycia i satysfakcjonującym efektem. Magnetyczne i powietrzne zapewniają cichą pracę i lepszą regulację obciążenia, są bardziej komfortowe w użytkowaniu.  

Jeśli planujesz intensywne treningi, a rower czy stepper są dla Ciebie niewystarczające, to wioślarz będzie idealnym rozwiązaniem. Ćwicząc na wioślarzu poprawisz kondycję i wyrzeźbisz mięśnie, wzmocnisz układ krążenia, poprawisz proces przemiany materii. Na wioślarzu możesz przeprowadzić kompleksowy trening cardio. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wioślarze różnego typu: mechaniczny, magnetyczny, magnetyczno-powietrzny. Choć są wyposażone w różne systemy oporu i oferują czasem inne opcje dodatkowe, to każdy z nich zapewni Ci skuteczny trening wzmacniający wydolność organizmu.

Największą popularnością cieszą się wioślarze mechaniczne i magnetyczno-powietrzne. W Hop-Sport oferujemy nowoczesne wioślarze mechaniczne w bardzo przystępnych cenach, które pozwalają na wszechstronny trening siłowy z różnymi wariantami ćwiczeń. Posiadają one solidną konstukcję, regulatory oporu, wygodne siedziska oraz systemy łożyskowania, zapewniające płynne ruchy. W większości wyposażone są w wielofunkcyjny komputer, pomagający kontrolować wykonywane ćwiczenia.

Wioślarze magnetyczno-powietrzne oparte są o powietrzny system oporu, przez co zapewniają zmienną oporność i bardzo płynne wykonywanie ruchów. W większości posiadają regulowane podpory pod stopy z antypoślizową powierzchnią bieżnika. Duży wyświetlacz monitoruje najważniejsze elementy treningu. Opcja szybkiego składania oraz rolki transportowe pozwalają schować sprzęt po treningu lub łatwo przesunąć go w inne miejsce.

Sprawdź wioślarze w Hop-Sport i wybierz model odpowiedni dla swoich potrzeb!

Więcej Ukryj

Ulubione