Rabaty do -50% z okazji CYBER MONDAY! Sprawdź
W kategoriach

Blog / Poręcze do ćwiczeń

 

Jest to sprzęt, który jest bardzo popularny wśród osób uprawiających kalistenikę- czyli sport, w którym wykonuje się ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała.Ćwiczenia te noszą znamiona treningu gimnastycznego, a popularne ćwiczenia to między innymi: pompki, mostki, brzuszki, dipy, stanie na rękach oraz wiele innych.


 

 • Ćwiczenia kalisteniczne mają bardzo pozytywny wpływ na nasze ciało!
  •  pozytywnie wpływają na układ krwionośny
  • wykazują pozytywny wpływ na układ oddechowy 
  •  kształtują sylwetkę 
  •  kształtują zwinność 
  •  kształtują równowagę 
  •  kształtują koordynację wzrokowo-ruchową 
  •  wysmuklają sylwetkę 
  •  pomagają pozbyć się bólów kręgosłupa 


 

Jeśli chcesz zacząć ćwiczyć kalistenikę, lub trenujesz kalistenikę i chcesz mieć możliwość ćwiczyć w warunkach domowych to takie poręczę sprawdzą się idealnie! Poręczę dadzą Ci możliwość wykonywania podstawowych i tych bardziej skomplikowanych ćwiczeń.

 

 

Model HS-1007K daje możliwość ćwiczenia zarówno na poręczach oraz drążku.
Bez problemu wykonasz dipy, różnego rodzaju podciągania oraz wzmocnisz swój core- czyli mięśnie brzucha.

 

Model HS-1001K jest idealnym do pompek na poręczach,  oraz innych już bardziej skomplikowanych wariacji. Bez problemu wykonasz tutaj również ćwiczenia wzmacniające twój core.

 

 

 

Model HS-1016K daje już dużo większe możliwości. Drążek do podciągania posiada różne wariacje, dzięki czemu możemy wykonać różnego typu podciągania.
Dodatek w postaci ekspanderów jest świetną opcją, aby dogrzać oraz aktywować mięśnie przed głównym treningiem.
Poręczę dają możliwość wykonywania na nich tzw. dipów oraz różnych ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha.

Na modelu HS-1008K można bez problemu wykonać pełny trening kalisteniczny. Dołączone drabinki oraz ławeczka dają jeszcze większe możliwości wariacji ćwiczeń! Drabinki dają możliwość nauki oraz wykonania trudnego elementu jakim jest “flaga”- jest to ćwiczenie, które każdy początkujący kalistenik chce odhaczyć. Ławeczka daje możliwość wykonywania np. “brzuszków” z głową w dół- takie ułożenie wydłuża dźwignię, przez co zdecydowanie utrudnia wykonanie ćwiczenia.

 

 

Ulubione